Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5-6 hetes terhes vagyok és...

5-6 hetes terhes vagyok és pár napja észlelek csekély mértékű barnás folyást, előtte színtelen folyásom volt. Normális ez?

Figyelt kérdés
2007. szept. 23. 20:23
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!nem szeretnelek megilyeszteni!en pontosan igy voltam,elmentem a nogyogyaszhoz es azt mondta lehet hogy nem is terhesseg,elkuldott ultrahangra ,az ultrahang kimutatta ikreket varok ,hat majd osszestem!de nem volt semmi gond mert elso szules volt es elso gyerk vagy is ketto!ugyhogy ket gyonyoru lanyunk van!! igy nem kellett ketszer szulnom hogy ket gyerekem legyen elrendeztuk egyszerre a kettot!

de ez szerintem a 100 bol 1 az esely !ugyhogy sok szerencset!!

2007. szept. 23. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképpen orvoshoz,de gyorsan!Bár én sem akarlak megijeszteni,ezért nem ecsetelem,hogy milyen baj lehet...A doki úgy is mondja majd, ha kell.
2007. szept. 23. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
68%
Én a helyedben beszélnék az orvosommal! Mindenképpen!
2007. szept. 23. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
sztem mielöbb menj el orvoshoz,de ugy gondolom nem kell nagyon megijedni amig ugysem tudod mi van,de en fertözesre gondolok,amit tablettäval ki lehet kezelni.de fontos hogy kezeltesd ki magad mert ha akkor is fertözött a hüvelyed mikor mär szülnel,ezt a pici is elkaphatja.
2007. szept. 24. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Orvoshoz mindenképp menj el, de szerintem ne aggódj!

Nekem is volt és a doki azt mondta ez gyakori. Üdv!

2007. szept. 24. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Én 8 hetesen voltam így, nagyon megijedtem mert tavaly így ment el egy kisbabám, elmentem az orvosomhoz, ő pedig megnyugtatott, írt gyógyszereket, vitamint és 2 nap múlva már semmi baj nem volt!

Most pedig már az ötödik hónapban vagyok!

Sok szerencsét!

2007. szept. 25. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!