Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 38 hetes elmúltam, gyakoriak...

38 hetes elmúltam, gyakoriak és fájdalmasak a jóslóim. Az utóbbi két napban azt tapasztaltam, hogy a kontrakcióknál szabályosan folyik az előtejem. Közeleg a szülés?

Figyelt kérdés
2008. jún. 23. 16:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia!Én 6 napja túl vagyok a kiírt időponton.Nekem is is voltak jóslóim,sőt vannak is napi szinten.Néha órákon át,de sajnos elmúlik mindig.Mondjunk nekem csak ritkán fájdalmas,inkább csak keményedek.Az előtej szintén folyik.Messze már tuti nem vagy tőle,de még akár hetek is lehetnek.
2008. jún. 23. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Nekem az előtej kb. 22 hetes korom óta folyik, de fájás közben csak mostanság csinálja. Ezért kérdeztem. Első baba, így eléggé tanácstalan vagyok. Nekem a kontrakciók is keményen fájnak, olyannyira, hogy legutóbb már az időt se tudtam nézni, nem nagyon bírtam mással foglalkozni, csak a fájásra koncentráltam. De másfél óra után elmúlt. A méhnyakam amúgy meg van rövidülve és egyujjnyira nyitva is vagyok. Jó lenne már a kezemben tartani a babókámat, főleg, hogy meszes a lepény, kétnaponta flowmetria, nst...
2008. jún. 23. 20:20
 3/3 A kérdező kommentje:

Neked nem mondtak olyat, hogy esetleg megindítják a szülést? Meddig hagyják túlhordani a babát?

Remélem, minden rendben lesz veletek, könnyű szülést!:-)

2008. jún. 23. 20:21

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!