Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha az orvos nem látna embriót...

Ha az orvos nem látna embriót a petezsákban, akkor a beavatkozáshoz nem is lenne oda írva hogy magzati szívhang doppler vizsgálat, igaz?

Figyelt kérdés
5 hét pár naposan mentem először orvoshoz, UH után a leleten annyi volt írva hogy in utero 8 mm-es petezsák. De más semmi. és a beavatkozáshoz oda volt írva h hasi, hüvelyi Uh, és ez a szívhang vizsgálat , de nekem az orvos nem mondott semmit, hogy van e vagy nincs. Az uh képen a petezsákban jól látható a kis fehér foltocska, az az embrió avgy a szikhólyag?
2013. jún. 29. 14:29
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha mar elmentel miert nem kerdeztel ra h lat-e embriot ha egyszer a doki semmit nem mondott? En biztos nem jottem vna el bizonytalansagban. Gondolom vissza kell menned 2 het mulva...
2013. jún. 29. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Hát ez így elég furi! A magzati doppler vizsgálat az az amikor nézik a szívhangot konkrétan! Ez oda volt írva?

8mm petezsák és benne szíkhólyag szerintem,mert még 5 hetes vagy és ilyenkor nem igazán van baba! Szívhang meg pláne hogy nincs!30hkm

2013. jún. 29. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
77%

oda kellett volna írni, hogy pozitív vagy negatív. Így valószínűleg nem volt szívhang azért nem írta oda.

8 mm -es petezsákban ha szabályos kör alakú a fehér, akkor az a szikhólyag

2013. jún. 29. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Jah és hiába kérdezed meg óránként, attól nem tudunk többet mondani.

Most tanultál belőle és legközelebb megkérdezed azt, amit tudni akarsz

2013. jún. 29. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
5 éht és 3 naposan mentem utolsó menst. szerint, a doki azt mondta uh után hogy 7 hetes... Nem is tudom miért nem kérdeztem rá, első terhesség, nagyon izgultam. Lehet ezt kötelezően oda írják, vagy nem tudom . Igen kör alakú, jól kivehető, de ez vagyis a szikhólyag sincs feltüntetve a leleten. A vélhető szikhólyag közvetlen közelében pedig egy halványabb fehér kis valami van. Igen azt mondták 3 hét múlva kontroll.
2013. jún. 29. 14:53
 6/8 anonim ***** válasza:
H már lenne benne baba, akkor az szerepelne a leleteden. Első alkalommal mikor voltam, nekem is csak petezsák volt, 2 hét múlvára hívtak vissza. Legközelebb már mondták is, meg a leleten is szerepelt, tisztán emlékszem, hogy ez volt a papíromon hogy "1 élő embrió". Ennyi a minimum, amit rá kell írnia, hogy egyedül van, esetleg többen vannak...szóval még nem volt szívhang!
2013. jún. 29. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Csak azt nem értem, hogy hogyan lehetnék 7 hetes ( az orvos szerint) mikor 5 hét + 3 naposan mentem oda, és szerintem a méretek is az 5-6 hetes állapotnak felelnek meg inkább, meg az is hogy még nem volt embrió .
2013. jún. 29. 15:21
 8/8 anonim ***** válasza:
Figyu,ezen mostmár ne agyalj!!!A doki szerint 7hetes vagy,de annyi nem lehetsz mert az adatai szerint is 5-6hetes vagy! Szòval a doki kavart be.Szerintem te számolsz jol,mellesleg ha 7 hetes lennèl már lenne szívhang.Az èn adataim is igy voltak,csak nekem 5mm volt a petezsák 5 hetesen.
2013. jún. 29. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!