Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tényleg pici a babám? Nem...

Tényleg pici a babám? Nem fejlődik rendeden?

Figyelt kérdés
20 hetes kismama vagyok! ma voltam ultrahangon és a babám méretei egy 17-18 hetes terhességnek felelnek meg!a bpd-je 39 mm !komolyan mondom nagyon aggodom de az orvost nem nagyon érdekli a helyzet ! eddig szépen fejlődött most meg mintha megállt volna a fejlődésben!szerintetek keressek meg egy magándokit aki foglalkozik is velem meg a babával?mert amit az sztk-ba kapok ellátást egy nagy semmi!boldog babvárás mindenkinek egy aggodó 20 hetes kismami
2008. jún. 23. 12:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok terhes, de magándokihoz járok vizsgálatokra. 5000 ft egy vizsgálat ultrahanggal. Ha megteheted, érdemesebb magánhoz menni. Egyébként el is számolhatták a babát, ne aggódj, de a biztonság kedvéért menj magándokihoz! Nem lesz semmi gond! :-)
2008. jún. 23. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ideje keresned egy saját orvost, aki törődik is majd veled és meg tudja mondani, hogy rendben van-e minden. Lehet, hogy el van számolva a terhességed. Sajna az SZTK-s ellátás sok mindenkinek nem jön be, de van, aki azt hiszi, hogy ha nem mondanak semmit akkor minden oké. Én jobban bízok abban az 1 dokiban, akihez járok, még ha most még nem is tudja sosem ki vagyok, hiszen még elég ritkán kell járnom hozzá. De nagyon lelkiismeretes, bármit, akárhányszor megkérdezhetek, felhívhatom és szerencsémre ő csinálja az UH-t is, meg minden egyebet is. Szóval keress saját orvost, még ha pénzbe is kerül, mert jobban figyelnek a "saját" kismamákra.
2008. jún. 23. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszike a válaszokat!Debrecenben lakom tud valaki jó magánorvost ajánlani?aki tényleg lelkiismeretes?
2008. jún. 23. 12:39
 4/6 anonim ***** válasza:
Én régen Dr. Fekete Istvánhoz jártam, csak elköltöztünk. Azt hiszem a klinikán dolgozik, de keress rá a neten, ott megtalálod. Nagyon rendes doki.
2008. jún. 23. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia. A babád tényleg kissebbnek tűnik, de nem hiszem hogy baj lenne, ne aggódj, valószínűleg behozza majd. Az én babám BDP-je 18 hét 2 naposan 45 mm. A magánorvoson érdemes lenne elgondolkodnod, én 6.000-et fizetek alkalmanként, de cserébe normális ellátást kapok, és mindíg választ kapok a kérdéseimre, aggodalmaimra. Szerintem ennyit megér. Arról nem is beszélve, hogy az az orvos fogja levezetni a szülést, aki mindent tud a terhességedről, aki foglalkozott veled a várandósságod alatt. Nyugodj meg, nem lesz baj!
2008. jún. 23. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszodat de nagyon aggódom látod neked fiatalabb a terhességed és mégis több a bpd!keresek egy jó dokit mielőbb!boldog babavárást neked!
2008. jún. 23. 14:16

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!