Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamáknak becsípődésre mit...

Kismamáknak becsípődésre mit lehet?

Figyelt kérdés
15 hetes terhes vagyok és becsípődött a derekam. Mit lehet kezdeni vele, van rá krém vagy gyógyszer, ami nem árt a babámnak?
2008. jún. 23. 12:13
 1/4 anonim ***** válasza:
sajnos ez terhességi tünet,nekem is volt,kb ennyi idősen.Nekem a dokim óvatosságra intett,maszírozgatásra.kb egy hónapig tartott aztán szépen lassan elmúlt.nekem mondjuk alkalmanként jött elő.Sztem ne kend be semmi gyógyszeressel,esetleg kérd meg a párodat ,hogy egyszrű krémmel maszírozgassa ki óvatosan.És ha tudod ,hogy szokott becsípődni óvatosan mozdulj-nekem mindig egy bizonyos lépésnél csinálta ezt.Amúgy a csontjaid rendeződnek meg a szalagok nyúlnak ezért van ez.Ne aggódj elmúlik.Kitartás.37hetes kismama
2008. jún. 23. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a biztatást! Majd óvatoabb leszek és megfogadom a jó tanácsokat :)


Boldog babavárást!

2008. jún. 23. 12:21
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem 2x volt a terhesség alatt, a második most szombaton. Igazából semmi se használ. Velem ez évente 1-2-szer amúgy is megtörténik, ilyenkor nem alszom egy éjszakát, másnapra jól-jobban vagyok. Most szombaton bekentem a gátmasszázs olajjal, az jólesett, utána mikróban felmelegített törölközőt tettem rá. Ez segített elaludni, de másnap azt mondták, a melegtől még jobban be is gyulladhatott volna. Nekem van fitball labdám idehaza is, a terhestornán nagyon megszerettem, azon jólesett az ülés, nem görcsölt annyira a becsípődött ideg. Szerintem: járj terhestornára (a terhességem elején a becsípődést másnap a torna rakta helyre) és beszélj orvossal. Ha megvan a bébi, Te is menj el megnézetni, nehogy komoly baj legyen belőle. (Adom a tanácsot, közben én se megyek el vele évek óta dokihoz.Bocs)Nálam rossz mozdulat+ valamilyen hideg hatás váltja ki mindig (hideg tengervíz, kifázás, huzat) 40 hetes kismam
2008. jún. 23. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi! Hát mondhatom, hogy a szombati miatt együttérzek veled, most is itt fekszek az ágyban és sírni tudnék. Sajna most pénteken lesz az utolsó tornánk, aztán augusztusig szünet :( Azért addig is csinálgatok majd vmit itthon. Köszi mégegyszer és remélem egyikünknek se lesz már ilyen. Boldog babavárást-babázást!
2008. jún. 23. 13:36

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!