Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Már több mint egy hete fáj a...

Már több mint egy hete fáj a mellem, de most már annyira, hogy a vállam és a hátam is fáj, és nagyon feszül a méhem. Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Folyik az orrom, olyan mintha meg lennék fázva, pedig nem. És ma reggelre még a szokottnál is jobban feszül a hasam. Olyan mintha meg akarna jönni. a jövő hét elején kell megjönnie. Fáj a fejem is, és napközben olyan fáradt vagyok, hogy délután olyan mélyen alszom mint éjszaka. És gyakran kell pisilni. Mikor csináljak tesztet? Még korai? A hónap elején volt egy rövid mensim, két napos. Lehet, már azelőtt terhes lettem? A teszt eddig nem mutatott semmit. Köszönök minden választ. :-)
2008. jún. 23. 10:52
 1/3 anonim ***** válasza:
A nem várt menzi napján csinálj tesztet vagy max. 2 nappal előtte.A tünetek engem már sokszor becsaptak.Pl. a múlt hónapban annyira fájt a mellem,mint még soha.100%-ra vettem,hogy terhes vagyok,aztán pedig mégsem!
2008. jún. 23. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mielőtt megjönne 1-2 nappal előtte csinálhatsz tesztet, d nem biztos hogy kimutat valamit is. Ha nem jön meg, akkor pár na múlva ismételd meg. A tüneteid alapján lehetsz terhes, de lehet, hogy csak a frontok miatt "nyavalyog" a tested és simán megjön majd.
2008. jún. 23. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ! :-)

Te babás vagy?

2008. jún. 23. 12:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!