Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Iszonyatosan szúr a hasam...

Iszonyatosan szúr a hasam alja, mitől van ez? (37. Hét)

Figyelt kérdés

Szúrkáló fájdalmat érzek tegnap este óta alul a hasamban és kezd elviselhetetlen lenni. Mi lehet ez? Dokimat nem tudom elérni, mert lehet hogy épp operál.

A babám már be van illeszkedve a medencémbe.

37 hetes kismami.


2008. jún. 23. 08:50
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia!Nagyon jó lenne ha bemennél az orvosódhóz lehet már be is mentél mikor ezeket a sorokat írom.Ilyenkor nagyon sok dolog történhet.Lehetséges,hogy beindult a szülés!
2008. jún. 23. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia! Én ugyan így vagyok ezzel napok óta, főleg, hogy most abba kellett hagynom a magnéziumot és a Diaphyllint. Ez lehet az is, hogy megindul a szülés, ha fekve sem múlik el, vagy nem enyhül, és nem tudsz eljutni a dokidhoz és a 2 szúrkálás között max. 10 perc telik el, akkor azonnal menj be szerintem ha mást nem az ügyeletre. Nekem ezt tanácsolták, függetlenül attól, hogy nem folyik a magzatvíz és nem is vérzel.

Minden jót neked

36 hetes kismami

2008. jún. 23. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!