Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki az aki szintén oktobr...

Ki az aki szintén oktobr végére várják babájukat? érdkelne a véleményuk a terhességrol és mindenrol amirol beszélni szeretnének.

Figyelt kérdés
2013. jún. 24. 20:49
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

szia! Október vége, november eleje mikorra erkezii a kistesó. A nagy most szerdán volt 2 éves:-) mondjuk neki, hgy jon az ocsi, tudataban is van, mar megengedte, hogy aludjon az agyaban:-) mar jol viselem, az elejen nagyon rosszul voltam.. most epp rugizik a picike:-)

nevunk meg nincs...

2013. jún. 25. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 Adri1616 ***** válasza:
Én okt 11-re vagyok kiírva. Első baba lesz, nagyon várom. Sajnos az elején én is fekvésre voltam itélve, de már felkelhettem, csak ótatosságra intett az orvos. Sokat bugizik a kisfiam, bár most a front miatt lelassult. Bencének fogják hívni. Eddig minden ultrahangon kivétel nélkük keresztbe feküdt, hát kiváncsi leszek befordul e. Nagyon boldog babavárást kívánok Nektek továbbra is :-)
2013. jún. 25. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Sziasztok, én okt. 20-ra vagyok kiírva.Nekem is van egy 6 éves fiam, lefoglal elég rendesen.Egyébként jól vagyunk, most a hidegfront, kicsit lustábbá tette a picit.Nekünk még nem tudták megmondani, hogy kit rejt a pocak. :(, most még várnunk kell egy hónapot erre. Számomra érdekes, hogy 2 a van uh.Kisfiammal havonta voltunk anno.
2013. jún. 25. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
koszonom a vàlaszaitokat ès vàrom szeretettel a tobbit. èn 23.-àra vagyok kiirva,az elso sajnos csàszàros volt remèljuk ez most nem az lesz. egyèbkènt Benjàmin Steven lesz a neve.
2013. jún. 25. 11:41
 15/16 anonim ***** válasza:
október 29-re várjuk a kisfiúnkat a nagy 4 éves lányunk után.Vizesedek,és fájnak lábaim,most a hűvös időben jobb lett.Rengeteget mocorog,szemmel látható rúgásai vannak!Kb 17. hétig egyfolytában hánytam,aztán jött kívánósság,mostanra ez normalizálódott.Érzem h jóval kevesebbet bírok.A mozgását élvezem a nehezedő pocimat és kellemetlenségeket csak elviselem.Majdnem minden készen áll a fogadásra,csak nincs a helyén.22 és fél hetes
2013. jún. 25. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
15-ös vagyok elsővel toxémiás voltam 35. hétre császárral koraszülött lett.Most 60% az esély császárra,de nem is bánnám mert ezt legalább ismerem,csak minden rendben legyen!
2013. jún. 25. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!