Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki az aki szintén oktobr...

Ki az aki szintén oktobr végére várják babájukat? érdkelne a véleményuk a terhességrol és mindenrol amirol beszélni szeretnének.

Figyelt kérdés
2013. jún. 24. 20:49
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Én nov elejére várom, és semmi panaszom! Imádom!
2013. jún. 24. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 Kerria ***** válasza:

Én október közepére vagyok kiírva, aztán meglátjuk kis asszony mikor óhajtja elhagyni az addigra szűkös helyét :)

Van egy másfél éves tündérem is már, na ő kellően lefáraszt, de el nem cserélném senkivel semmiért. Nagyon örülök, hogy lement ez a nagy meleg, de tudom még lesz jó pár ilyen nap :D Amúgy én jól vagyok. Nálad mi újság: Tudod már kit rejt a pocak?

2013. jún. 24. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

1. vagyok!


Nekem 22 hós a lányom! Imádom a 2 lányomat! :D Már most kommunikálnak! :D

2013. jún. 24. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
2 hónappal ezelőtt én is "imádtam", semmi panaszom nem volt. :-) Most is "imádom" de módjával, kezd tényleg teher lenni a terhesség. :-) Én aug.22-re vagyok kiírva. A 30.héttől lesz igazán "izgalmas" a dolog.
2013. jún. 24. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Én október 20ra vagyok kiírva.Kislányt várok :-) van még egy 4,5 éves fiam és egy lányom,aki áprilisban töltötte a 3at.Tele vagyok energiával,pörgök egéaz nap :-)
2013. jún. 24. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
2es. koszonom szèpen jòl vagyok,vagyunk,sajnos kozben influenzàs de màr mulik.màr van egy lassan 5 èves kislànyom,aki màr nagyon vàrja a testvèrèt aki egyèbkènt kisfiu lesz.
2013. jún. 24. 21:33
 7/16 anonim ***** válasza:
Oktober 27-re varom a kisfiam, elso gyermekem. Az elejen veszelyeztetett voltam, fekvesre itelve, most mar jol vagyok, ma tertem vissza a munkaba (4honap tappenz utan). Zumbazni jarok, mult heten fesztivaloztam, strandoltam, szoval eleg aktiv vagyok most. :-) Mindenutt feltunest keltek, meg a pasik is megbamulnak, ez utobbi fura... A pocaktapogatas viszont az agyamra megy. Regen mindig azt hittem, ez amolyan kismamas hiszti, most mar tudom, h nem... Imadom, amikor mocorog, ez oriasi elmeny szamomra. Mar apukanak is meg tudtam mutatni! Szerencsere naponta tobbszor jelentkezik, ez megnyugtat, h jol van. Nagyon varom a kis tokost. :-)
2013. jún. 24. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 Kerria ***** válasza:

Jujj, ezzel nem vagy egyedül. Agyamra megy mindig a pocak fogdosás. Sosem értettem, én sosem csináltam másnál... Ha a babát akarják fogdosni azt megértem, na de ez jelenleg még én vagyok :D


Kérdező... de jó. Én egy kicsit félek, mit fog szólni, bár folyamatosan próbálom neki mondogatni, ha kis babát látunk, akkor megmondom ilyen lesz Hugica is... de mondjuk egy 5 éves, az már kész hölgy, vele könnyebb kommunikálni is.

2013. jún. 24. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Én is okt.20-ra várom a gyerkőcöt,aki mivel farfekvéses, nem tudni a nemét.Ő a 3.gyerekem ,és remélem leányzó. :D Van már 2 fiam.

2013. jún. 24. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 Misszabza ***** válasza:

Sziasztok! Én első gyermekemet várom,október 29-re, "valószínű" hogy kislány ,legalábbis az orvos igy fogalmazott. Most már élvezem a terhességet,sajnos az elejét nem tudtam a hányinger és gyomorégések miatt. Sokat mozgolódik a babánk igy az apukájával együtt előszeretettel élvezzük ki minden percét.Itthon szoktam kismamatornázni,és sokat sétálunk a férjemmel hogy kondiban tartsam magam. Kismama, relaxáló és komoly zenét hallgatok mindennap a babával,miközben figyelem a reakcióit (már ha épp nem alszik :D )(zeneszeretetemből fakadóan is) bizva a zene jótékony hatásában.Kíváncsian várom milyen hangulatban telnek majd az utolsó hónapok.A szüléssel kapcsolatban csak a fájdalomtól félek egyedül(most még !?), de mivel apás szülés lesz, és a férjem ott segít ahol tud, igy csak bíznunk kell egymásban, és a babánkban hogy együtt fog működni velünk és látni szeretne minket. Boldog Babavárást mindenkinek !!!

22 hetes Kismama

2013. jún. 25. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!