Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Elképzelhető, hogy a babám...

Elképzelhető, hogy a babám mozgását érzem néha?

Figyelt kérdés
12 hetes vagyok,és ez a harmadik babám lesz.Szerintetek ilyen korán érezhetem?
2009. okt. 13. 18:29
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
lehet, hogy lepontoznak, de szerintem simán érezheted... én a másodikat tíz hetesen éreztem, a doki szerint lehetséges, más fórumozók szerint nem...
2009. okt. 13. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ne foglalkozz ki mit mond! Ha TE azt érzed, hogy a baba, akkor a baba. Miért ne érezhetnéd. Aki meg nem hiszi járjon utána! :)

Én is éreztem már ennyi idősen!

2009. okt. 13. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Én a 14. héten éreztem, azaz betöltött 13 hetesen. Szintén harmadik baba :)

1 héttel hamarabb is lehetséges szerintem :)

2009. okt. 13. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Miert ne erezhetned,nekem elso baba de a 12 heti ultrahangon ugy rugdolozott meg kapalozott hogy nem hittem a szememnek,szoval neked annyira ki lehet vekonyodva a bor hogy siman erezheted.Orulj neki,kelemes babavarast.
2009. okt. 14. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én 18 hetes vagyok kb 3 hete érzem a kis érintéseket esténként lefekvésnél de mivel első baba nem hisz nekem senki. Még a doki sem írta be a kis könyvbe hogy várjunk még vele egy kicsit. Csak akkor nem tudom hogy miért lett gyakoribb és már reggel is érzem és ha gyugiba ülök akkor napközben is. Így én nem hiszek abban hogy ekkor meg akkor kell éreznem.
2009. okt. 14. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!