Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális dolog az ha már a...

Normális dolog az ha már a szeméremdomb felett érzem hogy keményedik a hasam?

Figyelt kérdés
19 hetes kismama vagyok és pár napja érzem ezt.
2008. jún. 22. 21:39
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ez még nem természetes, én 38. hetes vagyok és ott még csak ma éreztem elösször. Menj dokihoz. Vigyázz magadra!!
2008. jún. 22. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
mi lehet ez akkor? kezdek aggódni.
2008. jún. 22. 21:45
 3/10 A kérdező kommentje:
nem folyamatosan érzem csak észrevettem hogy ott lent bekeményedik a hasam. még jó hogy holnap megyek orvoshoz! remélem nincsen semmi gond! most nagyon megijesztettél! azt gondoltasm hogy ez mindenkinél igy van
2008. jún. 22. 21:48
 4/10 anonim ***** válasza:

Nekem is párszor bekeményedik , de el is múlik egy percen belül . Dokihoz csak 2 hét múlva kell mennem , de arra kérlek írd meg légyszíves Neked mit mondott a dokid !! Köszönöm !

16 hetes Kismama:)

2008. jún. 22. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
én holnap megyek . remélem semmi baj nincsen. már nagyon aggódom.
2008. jún. 22. 21:55
 6/10 A kérdező kommentje:
persze irok.
2008. jún. 22. 21:55
 7/10 anonim ***** válasza:

Köszönöm !! Várni fogom ! De annyira ne aggódj ! Nyugtatom magam én is , hogy csak a meleg miatt , meg dolgozik a méh....stb. Magne B6-ot szedek ,de lehet, hogy többet kéne , nem tudom !

Akkor holnap ! Jó éjt !

2008. jún. 22. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Semmi baj!!

En 16 hetesen ereztem eloszor kemenyedest es mehkontrakciokat, valaki hamarabb valaki kesobb erzi.

En nap 3x2 Magneziumot kaptam ra a dokitol.

Mondjatok majd neki, de nem kell megijedni!

28 hetes kismami

2008. jún. 22. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem is kemenyedik 16-17 hetem ota.Majdnem minden este es reggel,de csak az agyban, es hamar el is mulik...En nem hiszem hogy nagy problema lenne,de ird meg legyszi nekem is hogy mi volt...koszi.19 hetes kismama
2008. jún. 23. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Köszi a válaszod ! Még jó , hogy megígérted ! De amikor neked volt szükséged tanácsra tudtál írni , most , hogy fűnek fának ígérgetsz , az már nem fontos !!! Köszike !!!
2008. jún. 24. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!