Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért vagyok ennyire fáradt,...

Miért vagyok ennyire fáradt, egész nap fekszem amugy nem vagyok lusta, normális dolog ez?

Figyelt kérdés
2008. jún. 22. 21:03
 1/6 A kérdező kommentje:
6-7hetes vagyok
2008. jún. 22. 21:03
 2/6 anonim ***** válasza:
A fáradtság érzése teljesen normális dolog az első trimeszterben. (Nekem a másodikban is megmaradt) Egyébként én is elég aktív vagyok, és tényleg zavar, hogy napközben elálmosodom. Nem beszélve erről a hőségről, ami szintén mélyíti a fáradtság-érzetemet.
2008. jún. 22. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
veszi el tőled abébi az "energiát", hogy tudjon fejlődni:-)nagy "munka"ő, a női szervezetnek.:-) már van szive, kialakult egy kezdetleges arc szemmel, füllel, szákkal, fejlődik az idegrendszere, jövő hétre kialakul a tudeje és a veséje is. és még mindig nincs 1 centi:-) ez a csodálatos a terhességben! Annyira hihetetlen ez a fejlődés...
2008. jún. 22. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az első pár hétben én is folyton aludtam, aztán elmúlt szerencsére! Borzasztó volt :( Reméljük neked is olyan hamar elmúlik, mint nekem!! 16 hetes kismami
2008. jún. 22. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ne aggódj, elmúlik. Próbáld meg átaludni az első 12-14 hetet. Én egyébként mindig nagyon korán kelek, fél hétre jártam dolgozni és ezzel soha nem volt problémám. Imádok korán kelni és napi 6 óra alvás nekem bőven elég volt.

De nem az első trimeszterben. Felébredtem ugyen és bementem a munkahelyemre, de tíz óráig csak élőhalott voltam: szó szerint alig láttam a fáradtságtól, ha hirtelen fordultam elszédültem és állva/ülve el tudtam volna aludni. Munka után egyből hazarohantam, a délutánt végigaludtam, majd vacsi és kezdtem előlről. Kb kétszeresére nőtt az alvásigényem, semmilyen kapcsolatot nem tartottam a külvilággal, a párom is max nézhette, amint éppen alszom. Nagyon mókás volt! :-)

De valamikor 12 hét után elmúlt. A vicces csak az, hogy most tele vagyok energiával, erre fekhetek egész nap, mert veszélyeztetett vagyok... :-(

17 hetes kismama

2008. jún. 23. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia! Én is egyfolytában aludtam az elején, igaz, én végighánytam az első 4 hónapot, nem is nagyon tudtam mást tenni. Most is minden nap kell npközben aludnom kb. 1,5 órát, megnőtt az alvásigényem. :-)22 hetes vagyok.
2008. jún. 23. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!