Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mekkora az esélye, ha én...

Mekkora az esélye, ha én szemüveges vagyok, hogy a kislányom is az lesz? Egy 18 hetes kismama.

Figyelt kérdés
2008. jún. 22. 19:34
 1/6 A kérdező kommentje:
Ja, azt elfelejtettem, hogy 3 éves korom óta, akkor jött ki a kancsalság nálam.
2008. jún. 22. 19:36
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem a nagymamám a szemüveges a családban és én. Anyum látása még mindig tökéletes. Szóval 50-50% szerintem. De elvileg öröklődik.
2008. jún. 22. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nálam ugyanez a helyzet, csak én két éves korom óta hordom, és én 5 hetes vagyok. :)

Remélem a kicsikéink nem fognak ettől szenvedni...

2008. jún. 22. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
5 hetes kismaminak: legyünk optimisták!! ;) Boldog babavárást!
2008. jún. 22. 21:11
 5/6 anonim ***** válasza:
Ettől én is rettegek. anyámnak 7-es a szeme. bátyámnak tökéletes a látása, az enyém pedig 8-as dioptriájú sajnos. Félek, nehogy a kislányom is ilyen rossz-szemű legyen..
2008. jún. 22. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Lányok! Pozitív hozzáállást! Én az első hozzászóló vagyok, csak eszembe jutott valami: mire a mi csemetéink oda kerülnek, hogy szemüveg esetleg, már sokat fog fejlődni az orvostudomány és remélem, hogy a lézeres szemműtét is rutinműtés lesz, és mindenki számára elérhetővé teszik!
2008. jún. 23. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!