Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 16 éves vagyok. Nem akarok...

16 éves vagyok. Nem akarok még gyereket. Lehet terhesség tünet?

Figyelt kérdés
Kb 2 hete feküdhettem le a barátommal. Ő azt mondja semmi baj ne aggódjak, mert vigyázott rám. Én viszont eléggé parás vagyok és mindig az jár az eszemben, hogy "úristen terhes vagyok". Mostanában állandóan fáj a hasam. Nemrég elkezdett fájni a mellem. Néha úgy érzem kicsit föl vagyok puffadva. Most vagyok a 29. napomon (nálam eléggé rendszertelen a menzesz) Terhes lehetek? vagy inkább mensi előjelek? Am gumit használtunk és Pharmatex kúpot is, de az a gáz, h a kúp elött megmostam magamat intim mosakodóval és egy elöbi alkalommal nagyon kevés tusfürdővel. baj lehet?:S
2008. jún. 22. 00:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem vagy terhes. Hisz guit is és kúpot is használtatok. Az idegeskedés miatt fáj a hasad. A mellfájdalom pedig a mensi jele lehet. Az idegeskedéstől pedig szintán késhet. Meg ha rendszertelen még a mensid, akkor mégkisebb az esély a teherbe eseésre. A batárod vigyázott, ne aggódj, nem vagy terhes.
2008. jún. 22. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia!Kizárt ha nem volt lyukas a gumi!
2008. jún. 22. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nyugi, nem hiszem, hogy terhes vagy, ezek lehetnek a menszi előjelei, ha gumi volt rajta, nem lesz gond, a melegfronttól is késhet egyébként, szóval várj türelemmel!
2008. jún. 22. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Előfordulhat, hogy az idegeskedés miatt hiszem minden fájásra, hogy terhességi tünet? Csak bebeszélem magamnak? Amúgy attól lehet teherbe esni, hogy amikor fölhúztam a barátom péniszére a gumit akkor még bedugta az ujját és valszeg az előnedves volt... (nem nagy mennyiségben) Amiatt aggódhatok?
2008. jún. 22. 10:48
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Mi a párommal hat évig védekeztünk gumival, egyszer se lyukadt ki, és nem is lettem terhes.

2008. jún. 22. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
én is erre a kérdésre akarok választ, hogy amiatt lehet e aggódni, ha a barátom keze olyan volt, nem nagy mennyiségben...:S
2009. jún. 26. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!