Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Gond lehet belőle ha egyszer...

Gond lehet belőle ha egyszer bekentem a lábam fastum géllel, mert non fájt, nemrég tudtam meg hogy nem szabad használni? Aggódom.

Figyelt kérdés
és abból lehet baja a babámak ha megijedek? anyukám folxton ezzel stresszel hogy majd vmi baja lesz a kicsinek ha idegeskedek, vagy ijedezem.
2008. jún. 21. 21:58
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy gond, én is kentem magam egy párszor - az orvosom utasítására. Azóta megszületett a babám és nem lett semmi baj. Viszont az idegeskedés egyikőtöknek sem használ. Pláne a babádnak. És miért ijedezel?
2008. jún. 21. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz tőle baja, de szerintem többet ne kend be, vagy kérdezd meg az orvost, mert azért nem véletlenül írják rá. De ha egyszer bekened, attól nem lehet baja. Ja, és attól se lesz baja a babának, ha megijedsz. Meg amúgy ez az idegeskedés is kicsit túl van pörgetve, mert persze, nyugalom kell egy terhes nőnek, és a babának is az a jó, de azért képzeld el, engem terhesen hagyott el a férjem, azóta is éli világát, és van egy nyolc hónapos egészséges kisfiam, aki nagyon vidám, mosolygós, barátságos és nyugodt már születése óta. Sose volt még beteg se.
2008. jún. 21. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
pl. autóban ha vki figyelmetlen és egy kicsit megijedek, igy reagálok. vagy van egy kiskutyám és ha anyuékhoz megyek és meg akarja harapni vagy bántani anyuék kutyája , ilyesmi....
2008. jún. 21. 22:12
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a segítséget.
2008. jún. 21. 22:15

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!