Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A babám 5 hetes, a gyógyszertá...

A babám 5 hetes, a gyógyszertári hintöporral, amit a köldökére kellett használni, bekentem a hajlatait, nem baj?

Figyelt kérdés

Csak mert most olvastam el,hogy mi van ráirva,hogy felszivódik a börén át,mérgezést okozhat stb.

Van itt valaki,aki nem csak köldökre használta?


2009. júl. 21. 12:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Az szárító hintőpor.Inkább ne használd.
2009. júl. 21. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!Mi is használjuk a nyakára(elég tokás a szentem,és beizzad alatta).Eddig még szerencsére nem volt probléma,de ha elfogy,akkor sima babahintőport veszek.Mondjuk nem minden nap használjuk,csak a nagy melegekben.Amúgy hajlatok ápolására inkább a babaolajat szokták javasolni(fürdés előtt áttörölni a hajlatokat-így nem szárad ki a bőre).

További szép napot nektek!

9 hetes kislány anyukája

2009. júl. 21. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Én is csak a melegben használom,de veszek inkább normált. Köszi
2009. júl. 21. 12:39
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekünk hangsúlyozták,h CSAK a köldök kezelésére,és ha már nem kell,azonnal ki kell dobni!!

Semmi másra nem használható,mert nagyon erős és ez egy speckó hintőpor!

Szerintem ne nagyon használd máshova.

Az,h mérgezést okoz,nem hinném,hisz pont a köldökcsonk kezelésére van "kitalálva" az pedig egy nyílt seb.

2009. júl. 21. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A mi védőnőnk is azt mondta, hogy ha már a köldökére nem kell, dobjam, ki, hogy még véletlenül se szórjam a babámra.

Szerintem vegyél inkább normál hintőport, ne ezt használd :)

2009. júl. 21. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!