Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem lehet, hogy téved a doki?

Nem lehet, hogy téved a doki?

Figyelt kérdés
Tegnap már írtam, hogy csak a petezsák lászik UH-n, ma megint voltam, egy profibb géppel is megnézte, de azt mondta, hogy sajnos meg kell szakítani a terhességet, mert ugyan van valami benne, de sajnos nem él... 8 hetes vagyok, nem lehet, hogy valamit elnézett?? Kedden lesz a műtét... A párom is meg én is teljesen kiborultunk, nem tudjuk elhinni! Első bébi lett volna és annyira vártuk! :-(
2008. jún. 21. 19:30
 1/7 anonim ***** válasza:

Annyira sajnalom :((((

De sajnos teny, h 8 hetesen mar kellene lennie szivhangnak :((

De a korhazban meg fogjak meg egyszer nezni, biztonsag kedveert!!!

2008. jún. 21. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Én biztos ami biztos alapon elmennék egy másik orvoshoz is, mielőtt kedden rászánom magam a műtétre. Ha ő is ugyanazt mondja, valószínűleg nincs mit tenni.... Sajnálom.:-(( De a ti lelketeknek biztosan jót tesz, ha teljesen biztosak lehettek a dologban. Én legalábbis így csinálnám.

Fel a fejjel, lesz még baba, tudom, hogy most fáj.

2008. jún. 21. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm Nektek...
2008. jún. 21. 20:39
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
De ha mégis meghalt a babád és nagyon vártáok és az a tipusvagy aki nem nagyon tudja feldolgozni aakor ittvan ez az oldal majd segit www.angyalokszulei.hu
2008. jún. 21. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én is elmennék még második dokihoz, és megvárnám a 9. hetet!
2008. jún. 21. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A szívhangot 8 hetesen már látni kéne. Nem hiszem, hogy ekkorát téved. A beavatkozás előtt kérd, hogy nézzék meg mégegyszer. Sajnálom :(
2008. jún. 21. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
szerintem menj el még egy dokihoz...lehet h csak késésben vagy,később fogant vagy valami...vigyázz magadra!
2008. jún. 22. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!