Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 36. hetesen milyen gyógyszert...

36. hetesen milyen gyógyszert vehetek be?

Figyelt kérdés
Meg vagyok fázva és annyira kezdett fájni a fejem, hogy valami rettenetes, holnap megyek dokihoz de ha valaki tudna valamilyent akkor egy felet bevennék.
2009. okt. 11. 12:25
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Én is így voltam a múlthéten - gyógyszert csak akkor szedhetsz be, ha doki mondja vagy belázasodsz! Én inhaláltam napi 2* az jól kitisztította a fejemet.Sokat pihentem aludtam és teáztam...3nap alatt elmúlt minden tünetem...Boldog Babavárást! 35 hetes kismami
2009. okt. 11. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi szépen választ,este én is kell inhaláljak eszembe sem jutott,köszi.Neked is minden jót!
2009. okt. 11. 13:47
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ihatsz mézes teát is. Nem tudom a fejed hol fáj, de vizes borgatást is tehetsz a homlokodra.
2009. okt. 11. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Gyógyszert semmit

A gőzölés, meleg te, meleg leves, sok gyümölcs, 2 pizsoma és 3 takaró-izzadás-ez a legjobb módszer.

2009. okt. 11. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Algopirint és Panadolt vehetsz be, de mértékkel.

Nekem a kórházban is ezt adták, és otthonra is ezt ajánlották.

Bár nekem vesegörcsöm volt, de az sokkal fájdalmasabb, mint a fejfájás...

2009. okt. 11. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Jaj nem irigyellek terhesen vesegörccsel nekem is volt de nem kívánom senkinek.Köszönöm a válaszokat
2009. okt. 11. 16:01

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!