Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 27 hetesen veszelyes a hüvelyg...

27 hetesen veszelyes a hüvelygomba? Olyan gyogyszert szedtem ami miatt kialakult, de nem tudok azonnal orvoshoz menni.

Figyelt kérdés
kb 1 hete van de meg par nap mire eljutok dokihoz.ugye addig a lent erzett kellemetlensegeken kivül a babanak nem lehet baja?a mehszajam zart,akkor nem mehet be a fertözes?
2009. júl. 14. 22:19
 1/5 anonim ***** válasza:

Vegyél Canesten combit, úgy is azt adja a doki is és vény nélkül kapható!

Nem lesz baj én kb. 4 alkalommal kaptam el a terhesség alatt!

2009. júl. 14. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

en is erre gondoltam,csak meg nem hasznaltam ilyet feltem nem jo minden ha babas vagy.meg olvastam valahol hogy az orvos megnezi hogy gombas vagy bakterialis a fertözes es nem mindegy mit ir föl,de ezt csak olvastam,sajnos nem tudom hogy megy.

köszi a valaszt,megprobalom,bajom nem lehet töle

2009. júl. 14. 22:37
 3/5 anonim ***** válasza:
Gyorsan ránézem a beteg tájékoztatóra, orvosi engedéllyel aplikátor( tudod, amivel fel kell helyezni) nélkül használható.
2009. júl. 14. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
kedves vagy hogy megnezted,köszönöm
2009. júl. 14. 23:06
 5/5 anonim ***** válasza:
Én bóraxos bórsavas kúpot használtam, nekem a Canesten nem vált be.Ez is recept nélkül kapható,és még olcsóbb is.
2009. júl. 15. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!