Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A Dél-pesti Jahn Ferenc...

A Dél-pesti Jahn Ferenc kórházban milyen terhesség-megszakítási módszert alkalmaznak egy kb. 8-9 hetes terhességnél, üres petezsák diagnózis esetén?

Figyelt kérdés
2008. jún. 21. 15:18
 1/6 anonim ***** válasza:

Ebben a kórházban épp nem tudom, bár szerintem ez ugyanolyan beavatkozás mindenhol.

Nekem szerdán csinálták, igaz másik pesti kórházban, 9hetesen, ugyan ezzel a diagnózissal (azaz üres petezsák), és felhelyeztek egy méhszáj tágítót, majd rá 3 órára volt a műtét, vénás altatásban, nekem vákummal csinálták.

Azóta jól vagyok néha görcsöl a hasam, de ez amiatt van, hogy gyógyszert szedek (cseppeket írtak fel), ami méhösszehúzódást eredményez ettől nfájdalom nincs.

éha kicsit fáj és vérezget, de csak kicsit és amúgy más hatás vagy

2008. jún. 21. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha először lesz abortuszod akkor felteszik a "lamináriát" ami kitágit.Utána vénás altatásnál végzik az abortuszt nem vákumos,hanem a "kikaparásos" módszerrel.Az egész 10-15 perc maximum.
2008. jún. 21. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Nekem most lesz egy hasonló, üres petezsák miatt a második abortuszom. Az elsőnél felrakták a lamináriát, viszont nem kikaparásos, hanem vákuumos módszerrel csinálták.

Most a másodiknál ez hogyan zajlik majd? Most is csinálnak előtte a lamináriás módszerrel tágítást?

2008. jún. 21. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem jövő héten kedden lesz hasonlóban részem, 8 hetesen, tehát együttérzek mindenkivel. :-(

Nektek mondtak valamit okként?

2008. jún. 21. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
másodszor nincs laminária
2008. jún. 22. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Ha másodszor nincs laminária akkor, hogyan zajlik ilyen esetben az abortusz?
2008. jún. 22. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!