Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha a baba "beilleszkedik",...

Ha a baba "beilleszkedik", akkor már nem mozog annyit vagy ez nem törvényszerű?

Figyelt kérdés
Egyáltalán honnan tudom, hogy már beilleszkedett?
2009. okt. 11. 07:14
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
alényeg az, hogy mozogjon. nekem még a szülés előtti pillanatokban is nagyon mozgott. ha majd jársz nst-re, az minden elmond a babáról...
2009. okt. 11. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nekem már beilleszkedett, mert érezhetően és láthatóan is lejjebb van néhány centivel a hasam. Ennek ellenére ő még mindig nagyon aktív. Mivel már nincs akkora mozgástere, így biztosan rosszabb neki is, de rengeteget fészkelődik. Néha olyan kellemetlen érzés, hogy őrület. Van, hogy úgy érzem, mintha egyenesen a fenekemben ugrálna, innen is érzem, hogy lent van. (Már bocsánat a hasonlatért)

Bár ő végig nagyon mozgékony baba volt, azon sem lepődnék meg, ha világra is ugrálva jönne :-)

2009. okt. 11. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Nem feltételenül. Az én babám beilleszkedés után is mozgolódott.Az általános "sablon" az. hogy akkor már nagyon pici a hely, nem mozgolódik annyit, tehát nem kell megijedned , ha nem érzed annyiszor!! Én egyébként éreztem, amikor 1-2 nap alatt megfordult, mert először keresztbe fordult (hivatalosan haránt helyezkedett el...), és utána pedig már azt éreztem, hogy nagyon nyomja lent a medencémet.

2009. okt. 11. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!