Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Pánikrohamok terhesség alatt....

Pánikrohamok terhesség alatt. Mit tehetek vagy nem tehetek ellene?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 4. gyermekemet várom (eddig 3 császárom volt), 26hetes terhes vagyok. Kb. 1 hónapja vannak kisebb-nagyobb pánikrohamaim. Pl. ha este a gyerekek már alszanak, de párom még nincs itthon, vagy buszon, autóban, vagy legutóbb a kórházban a műtős lift előtt elsétálva. Ilyenkor megmagyarázhatatlanul félek (nem tudok jobb szót rá), remegek, olyan gombócérzés van a hasamban, torkomban, és ilyenkor a kicsi is elkezd pörögni. Ez addig tart, amíg a párom haza nem jön, le nem szállok a buszról, ki nem szállok a kocsiból. Mit csináljak ezzel? A védőnőnek mondtam, de szerintem nem is érdekelte... Gondoltam ezekre a homeopátiás nyugtatókra, mint a Sedatif PC, ezeket lehet ilyenkor használni?
2013. jún. 15. 13:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! Én is most akartam kiírni ugyanezt a kérdést...:-) Én 24 hetes vagyok és ahányszor emberek közé megyek, akár csak a boltba-és nincs velem a párom olyan érzésem lesz, mint aki mindjárt elájul...néha beremegnek a lábaim, és előfordul, hogy fulladok is...de csak egyedül. HA ott van nem. Pedig semmi pszichés bajom nem volt soha. Nekem is a 4. babám lesz..:-) Jó lenne, ha valaki tudna valami megoldást, mert sokszor már inkább itthon maradok...Szóval tökéletesen megértelek.
2013. jún. 15. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Sedatif PC-t szedheted nyugodtan, meg a gyógyszertárban tudnak ajánlani egyéb homeós szert is ha nem válik be. Kezd el szedni, de fontos, hogy elhidd segíteni fog. Elég nehéz ebben az állapotban eldönteni, hogy csak a terhesség produkálja a tüneteket vagy pszichés. Gondolj a babára, neki nem jó ha szorongsz, kezdj el olyankor pl beszélgetni vele és csak rá gondolj! Sok erőt hozzá!
2013. jún. 15. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm,hogy írtatok! Sajnos volt már ilyen, de akkor betudtam a stressznek. A volt férjem a 2. gyermekünk születése után megcsalt, megvert és otthagyott. Utána hónapokig nem tudtam kilábalni ebből az állapotból, de mikor sikerült lefogynom és megismertem a mostani páromat, hirtelen eltűnt minden. A 3. manóval sem jött ki, csak most. Tesóm azt mondja, lehet, hogy azért, mert 3 lányom van, a mostani picim pedig fiú és máshogy reagál a szervezetem.

Köszönöm a tanácsot!

2013. jún. 16. 20:45

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!