Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen gyógyteát lehet inni...

Milyen gyógyteát lehet inni terhesen? A cél a vízhajtás lenne.

Figyelt kérdés

Sajna igen keveset iszok, és többet kell. A teák vízhajtóak, és ha sokat pisilek sokat is iszom. Volt egy tea, ami bevált, de azt terhesen nem lehet inni.

Javasolnátok?


2009. okt. 10. 18:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet sajnos vízhajtani a terhesség alatt teával sem. Sajnos kioldja a májban levő méreganyagokat, amiket a baba is megkap. Sokkal többet árt, mint a vizesedés. Egyél sok petrezselymet az segít vagy van egy homeopátiás bogyó is, a natrium sulfuricum, ami segíthet.
2009. okt. 10. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nem vizesedek-ha elolvastad rendesen a kérdésem, hanem nagyon keveset iszom. Azon kell valahogy változtatnom, de sürgősen!
2009. okt. 10. 19:27
 3/12 anonim ***** válasza:
2009. okt. 10. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy tudom,hogy az alma is rendelkezik bizonyos mértékű vízhajtó tulajdonsággal,próbáld ki szerintem,ha szereted.Pár óránként elrágcsálsz egyet egyet,és vitaminforrásnak sem utolsó...
2009. okt. 10. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi! Előző vagyok, csak most olvastam el igazán én is, hogy mi a gondod. Általában az szokott beválni ilyenkor, hogy mindig legyen a kezed ügyében víz. Ha leülsz tvzni, számítógép elé, sőt, még ha elmész sétálni, akkor is vigyél magaddal legalább 2 decit. Ha nem is kívánod, akkor is kortyolj bele, amikor meglátod a vizet, poharat.
2009. okt. 10. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Pickwick koffeinmentes csipkebogyó tea, variációkban is kapható, abból napi több litert is megihatsz. De a direkt vízhajtás nagyon veszélyes terhesség alatt, kicsit erőltesd már meg magad és igyál óránként egy pohár vizet!
2009. okt. 10. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Próbálom, de lányom mellett mindig rohanok, van hogy délután 2-kor jut eszembe, hogy a reggeli óta nem ittam...

Ha rászánom magam, és beáll egy rend, akkor már iszok eleget, csak odáig nehéz eljutni.

Sokszor eszembe jut, csak épp teregetek, vagy kutyát etetek, és mire "ráérnék" elfeljtem, hogy inni akartam, és megint valamit csinálok, amit "mindjárt befejezek és iszik", aztán mindig elmarad..

2009. okt. 10. 21:02
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Szia, én mindig kikészítem az ásványvizet a pultra, töltök előre a pohárba. Ha elmegyek itthonról, a táskámban mindig van 2dl ásványvíz. Mondjuk én iszom is rendesen! 38 hetes km.
2009. okt. 10. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Van sokféle gyümölcstea, amiben nincs fekete tea, azt lehet inni nyugodtan. Akár nagyobb mennyiséget is lefőzhetsz egyszerre, flakonba töltöd és eliszogatod. Nekem még az ágyam mellett is van egy üveg ásványvíz, mert én is elég keveset iszom. Ha ízeset kívánok, szörpöt szoktam inni, vagy gyümölcsteát.

Az tényleg jó ötlet, ha elmész otthonról, vigyél egy 0,5 l-es innivalót magaddal, szerintem még a csapvíz is megteszi, ha azzal töltöd fel.

2009. okt. 11. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Akárhova megyek van nálam legalább fél liter. Akkor iszok is. A gond itthon van, de orvoslom.)
2009. okt. 11. 15:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!