Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » E héten van, volt peteérésem;...

E héten van, volt peteérésem; szeretkeztünk is, és 3-4 éve akarunk babát, lehet ez baba?

Figyelt kérdés
Most a héten volt peteérésem, (ha van ilyenem, még nem tudom, még nem voltam dokinál), és 3-4 éve akarunk babát, szerintetek lehet valami? Ma nagyon fájt az alhasam,meg a derekam, mintha meg akarna jönni, de nagyon fájt, de aztán elmult 1 óra mulva , lehet ez baba? Sosem szokott fájni!
2008. jún. 20. 22:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet.... Szorítok, hoyg sikerüljön! A szomszédoméknak 8 év volt, de a lényeg, hogy összejött!!!!!!
2008. jún. 20. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Vagy mik a tünetek? Leheth. csak ugy fájt a hasam valamitől?
2008. jún. 20. 22:58
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem elkeseríteni akarlak, de ha még csak mostanában volt a peteérésed és szeretkeztetek, akkor ez a fájdalom nem hiszem, hogy a baba lenne, ahhoz még túl korán van. Még a beágyazódást sem érezhetnéd meg ennyire erősen. Nekem az első babás érzéseim az elmaradt mensim környékén voltak először, mensire emlékeztető fájdalom volt, de nem olyan intenzíven és nem olyan rövid ideig, mint neked, inkább tompán és visszatérően. Persze különbözőek vagyunk.

Egyébként ha már 3-4 éve akartok babát, akkor érdemes lenne kitapasztalnod ezt a peteéréses dolgot, pl javaslom a hőmérőzést, ha rendszeres a ciklusod. Van van külön készülék, amivel figyelheted a peteérést, igaz, a hőmérőzés olcsóbb megoldás.

Sok sikert nektek!

2008. jún. 21. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!