Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 18 hetes UH es nehany mas?

18 hetes UH es nehany mas?

Figyelt kérdés
Az lenne a kerdesem, hogy mit fogok latni vagy mit fog pontosan csinalni a doki? 11 hetesen voltam eloszor (csak akkorra kaptam idopontot a pozitiv teszt utan), majd megorultem mire eljott az ido. Akkor elvegeztek par vizsgalatot DE UH-ot nem csinaltak. Volt valami muszer amivel meghallgattuk a pici szivvereset de annyi. Es most megint aggodok, mert nem tudom, hogy mi van es olvastam itt, hogy sokan erzik a babat mozogni de en 16 hetes vagyok es meg semmit nem ereztem! Nem gond ez? Teljesen tanacstalan vagyok es meg az is erdekelne, hogy normalis e az, hogy 11 hetesen nem csinalak UH-ot (es azota sem) es a kovetkezo idopont 18 hetesen van, nem sok az egy kicsit?
2013. jún. 10. 19:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem volt még ultrahangod??????És a 12 hetes genetikai??Ha nem volt az marha gáz.....
2013. jún. 10. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Uk-ban vagy?Meg itt is kell 12.heti uh-nak lennie!A 18.het mar egy kicsit sok, mert a 12.hetin neznek meg a baba tarkoredojet(Down kor szurest)!Vervetelt csinaltak legalabb?

A mozgast meg nem kell erezned.:) Azt sok ember a 20.het utantol erzi,van aki meg kesobb.Ez mindenkinel valtozik!Foleg ha elso baba,nem biztos hogy tudod hogy mit kell erezni.En minden kis rezdulesre figyeltem es elofordult hogy a 15.heten ereztem egyszer.Aztan a 18.is parszor.De nagyon finom kis mozgas volt.De igazan a 22.het utan kezdtem erezni.Es a 25.-26.hettol erzem mar sokat!30hkm

2013. jún. 10. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nem UK-ban vagyok hanem Texaszban. Es nem, nem volt meg UH-om es ezert aggodom ennyire. Hiaba kertem az orvost azt mondta, hogy majd a 18.heten raer es nem volt mit tenni, pedig konkretan konyorogtem erte. Vervetel az volt.

Szoval elmondom, hogy pontosan mit csinaltak: NEGY (4) orat voltam ott (a nagyresze csak varakozas, max 30 perc az osszes vizsgalat), eloszor milio kerdes, hogy nem-e eroszakolt meg a ferjem stb., aztan vizelet minta, vervetel, ujra millio kerdes a csalad egeszsegi allapotat illetoen es vegul vettek mintat a huvelyembol, ellenoriztek a mellem es azzal a muszerrel meghallgattuk a baba szivvereset (nehany masodpercig). Kaptam 2 doboz vitamint, megmertek a sulyom es a magassagom azzal pedig utamra engedtek. Nah ezeket a muveleteket 5 kulonbozo orvos vegezte el es mindig kellett kerdezni, hogy most mi van? Ez utan mehetek haza vagy varjak meg? (Mert minden orvos azt mondta "Nah ezzel velem vegeztel" .. szoval nem ertek semmit ..

2013. jún. 10. 20:54
 4/4 anonim ***** válasza:
55%
Egyre inkább az az érzésem, hogy a terhesgondozás Magyarországon a legmegnyugtatóbb....
2013. jún. 10. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!