Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha szorít picit a nadrág, a...

Ha szorít picit a nadrág, a köldököm alatti részen, az nem gond a babának ugye? Magam is szégyenlem, lehet egyértelmű a dolog, de én csak egy 8 hetes aggódó kismami vagyok.

Figyelt kérdés
2009. okt. 9. 14:57
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát én felvennék egy nagyobb nacit...

Neked gond lenne, ha egész nap szorítana valami?

Ha állva szorít, akkor cseréld le, ha csak ülve, akkor gombold ki addig.

Jó babavárást kívánok neked!

2009. okt. 9. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én sokszor azt csináltam ilyenkor, hogy kigomboltam, és lehajtottam a derekát. (vagyis csípőnadrágot csináltam belőle), és egy hosszú pulcsit ráhúztam :)
2009. okt. 9. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A babát biztosan nem szorítja, de a hasi ereket igen, ha nem kényelmes ne hord, jobb a békesség...
2009. okt. 9. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Mit szégyellsz ?

Igen, nem jó a babának, meg neked sem. 8 hetesen már elkezdhet nőni a has, kényelmetlne a ruha, venni kell nagyobbat, terhesnacit, vagy vegyél bandázst és gombold ki a nadrágod. Ne legyél egész nap olyan nadrágban, ami szorít...

2009. okt. 9. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is már csak egy farmerom van ami jó rám,pedig én is 8+5 hetes vagyok.A szük fazonúakat az elején elhagytam,mert engem zavart már,jó nekem van feleslegem is,de kényelmetlenek lettek,és féltettem a babát is.Szerintem hamarosan venni kell valami nadrágot,mert vagy puffad vagy nő a hasam,hiába ennyi idős vagyok.
2009. okt. 9. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!