Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 22hetes terhes vagyok. Milyen...

22hetes terhes vagyok. Milyen mértékben hat az idegesség a babára?

Figyelt kérdés
mostanában elég sok dolog miatt szoktam idegeskedni,aggódni családi dolgok miatt.De nem szeretnék ártani a babámnak.
2008. jún. 20. 13:13
 1/1 anonim ***** válasza:

szia az első kislányommal mikor várandós voltam négyen haltak meg a családban a kilenc hónap alatt a másodiknál semmi nem történt teljesen nyugodt és stresszmentes várandóság volt.

a nagylányom egy kicsit zárkózottabb megfontoltabb és nyugtalanabb mint a kicsi őteljesen más nagyon életvidám állandóan nevet, valamilyen hatással biztos van a csöppökre ha aszülő nyugtalanabb, de mi próbáljuk a ngyot is helyre tenni talán sikerül is de nem akarom elkiabálni amúgy a nagy 3 éves a kicsi pedig másfél

2008. jún. 20. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!