Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Csak nálam van úgy, hogy a...

Csak nálam van úgy, hogy a babó a pocakomban ebben a melegben nem nagyon aktív nappal, de amikor alszok hajnalban, ill. késő este le sem nyugszik, és mocorog elég erőteljesen?

Figyelt kérdés
28 hetes múltam
2008. jún. 20. 08:21
 1/5 anonim ***** válasza:

Én még csak 18 hetes vagyok, de nálam meg az volt, hogy tegnapelőtt pl. nagyon rossz idő volt és akkor nemnagyon mocorgott, sőt tegnap napközben se, de tegnap este nálunk is "buli" volt.:) Sőt ma reggel is. De napközben és se nagyon szoktam érezni, mondjuk lehet nekem még nem is kell annyira, csak este vagy reggel mikor nyugisan fekszünk.

Ez mondjuk a 28.hétbe biztos másképp van.

Úgyhogy bocsi, hogy annyira nem tudtam "tanácsot" adni, csak gondoltam megosztom veled a dolgot.:)

2008. jún. 20. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Tóth Tímea Judit ***** válasza:
Igen normális őket is megviselik ezek a frontok.Üdv 37hetes kismama
2008. jún. 20. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én 22hetes vagyok és nálam is ugyan ez van.Ilyen melegfrontok miatt még a fejem is fáj.Ne izgulj.szerintem őket is megviselika ahirtelen jött frontok
2008. jún. 20. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is 22 hetes vagyok.De csak este meg reggel érzem a babám mózgását.Meg fogadtam veszek egy magzati szívhang figyelöt.Már néha nem birom idegekkel,nehogy vallami baj történjen.
2008. jún. 20. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

SZia

Nálunk is igy van, ma szinte csak délelőtt tombolt ill reggel, meg majd éjszaka fog amikor már lehült a levegő. Ebben a kánikulában nem igazán aktív a bébim. Úgyhogy sztem ne izgulj! Boldog babavárást! 26 hetes kismami

2008. jún. 20. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!