Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért van az hogy tegnapelött...

Miért van az hogy tegnapelött kétszer is éreztem a babát, tegnap meg fájta koldokom alatt es egesz nap egyet nem mozdult akar mennyire is vartam, es meg ma sem mozdult meg?

Figyelt kérdés
Tudom hogy van ilyen hogy nyugiba marad,mert meg csak 17 hetes vagyok,de hogy lehet lenyugodni?Az este is csak fekudtem hatha megmozdul,de egyet nem moccant.Pedig mar a 15-ik heten megmozdult,s most mar gondoltam naponta kellene egy picit jelentkezzen.Koszonom a valaszokat.
2009. okt. 8. 10:19
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, hányadik babád, de 20. hét alatt még abszolut normális, ha nem mindig érzed a mozgást. Sőt még utána is van, hogy egyik nap aktív, másik nap meg végigalszik.

Nekem azt tanácsolta a védőnő, ha 12 órán át nem érzem mozogni, akkor feküdjek hanyatt, nyújtott lábakkal, és kicsit rázzam meg a pocit finoman, hogy felébredjen. De ezt is csak a 20. hét után mondta, nem előtte.

Állítólag a frontok is hatással vannak a mozgolódásra.


Boldog babavárást, és bizti csak alszik a babó, hisz ilyen idősen még mit csinálna? :o)

2009. okt. 8. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia! Én is ebben a cipőben járok.

15. héten éreztem először (mintha Ő lett volna). 16. héten majd minden nap éreztem, most meg már 3. napja semmi.

17 hetes km.

2009. okt. 8. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!