Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhességem első időszakától...

Terhességem első időszakától kezdve van hüvelyi folyásom. Ennek mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
fehér/sárgás színű és darabos.
2008. jún. 19. 17:52
 1/4 anonim ***** válasza:

A megnövekedett hüvelyi folyás normális terhesség során, viszont a ha darabos, az fertőzésre utal. Sajnos nekem is volt, kúpot kellett használnom. Menj el a dokidhoz, vizsgáljon meg, nehogy baja legyen a babádnak.


38 hetes kismami

2008. jún. 19. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mutasd meg dokinak.Nekem világ életemben bő folyásom volt.A kitenyésztéskor derült ki,h hordozom a jó öreg streptococcust.Valószínűleg az okozza a folyást is.
2008. jún. 19. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A tobb nyalka normalis, ha nincs szine szaga. A szervezeted ezzel is vedi a magzatot a fertozesek ellen. Igy tisztul a huvely. Szoval ez teljesen normalis!(Lesz meg kesobb tobb is )
2008. jún. 19. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Van fogadott orvosom ,és eddig a terhességem alatt már voltam nála párszor.mondtam neki hogy mi a helyzet,és hogy nem e baj,de ő is azt mondta hogy addig amíg nem csíp,nincs szaga,addig nincs semmi baj!De én mégis félek mert nem szeretnék ártani a babámnak
2008. jún. 20. 13:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!