Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 35 hetes vagyok, tegnapelőtt...

35 hetes vagyok, tegnapelőtt szemmel láthatóan lejjebb ment a hasam, ettől még kivárhat még legalább 2-3 hetet?

Figyelt kérdés
A babámat azóta egészen lent érzem, szinte már nem is a hasamban, hanem a "keresztcsontom" felé érzek nyilalás féléket. 2 napja a mozgása is minimálisra csökkent.
2008. jún. 19. 15:27
 1/5 anonim ***** válasza:
én a 34 héttől éreztem ezt és a 39 héten szültem
2008. jún. 19. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Még bőven nyugodtan. Ha elfolyik majd a nyákdugó, még akkor is lehet 1-2 heted.
2008. jún. 19. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ez megnyugtató, csak azért mert a kisfiamnál ez a tünet nem volt, de a 38. héten jött és villámgyorsan (1 óra alatt).
2008. jún. 19. 15:44
 4/5 anonim ***** válasza:

szia

nekem már 2-3hete mondják, hogy nagyon lennt van a hasam, 2héte érzem én is.csak lennt érzem a mozgásait, néha mintha a hüvelyemben nyúlkálna:S

mensis görcseim is vannak+derékfájás, elég intenzív keményedések.

de még egyben vagyunk:D

35heetes vagyok én is.

igen, 2-3hetet még várhatnának a lurkók

sok boldogságot

2008. jún. 19. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi, nektek is.
2008. jún. 19. 21:48

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!