Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesen mi az amit nem...

Terhesen mi az amit nem esztek, nem isztok? Miért?

Figyelt kérdés
2009. okt. 6. 19:06
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szia, én a tatárbifszteket, és a kólát kerülöm. Amúgy minden más jöhet, amit megkívánok. 37 hetes kismama
2009. okt. 6. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

a kólát én is kerültem, de mostanában sokat dolgozok, és muszáj ébren legyek, a kávét meg unom, szóval inkább kólát iszok.

Jobbára mindent eszek, tatárbifszteket még sosem ettem, de a nyers húst amúgy sem enném meg. Nyers tejet nem iszok, a párom vedeli, ha kapunk faluról. Én bolti tejet iszok

2009. okt. 6. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
nagyon sok ilyen kérdés volt már.mindent lehet,mértékkel,tényleg kivétel a nyershus.ennyi.de konkrétan a husra gondolok,szalámit,kolbászt nyugottan ehetsz,mert sokan azt hiszik,h azt sem lehet.
2009. okt. 6. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha olyan válaszokra gondoltál, amiket az előző kismamák írtak, akkor ugyan azokat kerülöm. Nekem a sima víz nem megy, amióta pocaklakóm van, pedig szerettem a vizet. Hányingerem van tőle. Eddig a sütőtök volt a best, aztán egyik napról a másikra mondtam férjemnek, hogy soha többé nem akarok sütőtököt látni. :)
2009. okt. 6. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Napi 1-2 tejes kávé belefér, de nem megy le, sajnos, így ásítozom egész nap.

A nyers húst, tojást, kólát, alkoholt kerülöm. Minden mást eszem-iszom. :)

2009. okt. 6. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Én ugyanazokat nem eszem mint eddig. A terhességem miatt nem sok minden változott,kávét csak reggel iszom és szénsavas üdítőt kevesebbet.
2009. okt. 6. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! Ilyenekre gondoltam :)

Én is iszom kólát, van, h 2-3 naponta:(, de egyszerűen muszájnak érzem, nyers húst, tojást én is kerülöm, egyébként mindent szinte ugyanúgy:)

Boldog bababárást mindenkinek!

2009. okt. 6. 20:55
 8/10 anonim ***** válasza:

Nem eszek nyers húst- ne mintha eddig ettem volna, viszont nyers tojást sem, amit igen. Sokszor kinyaltam a tálat süticsinálás közben,v agy kikevetem a tojássárgáját cukorral-imádom:-)

Nem eszek mesterséges kaját, tehát zacskós , üveges készételt, nem iszom bolreo italport, csak vizet vagy teát. Igyekszem több főzeléket és gyümölcsöt, joghurtot enni, és kevesebb krumplit tésztát, nasit.

Amúgy smmi extra, ugyanúgy élem az életem, mint előtte.

2009. okt. 6. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nyers hús és nyers tojás tilos! Mást mindent lehet mértékkel. Napi 2x iszok kávét is.

32km

2009. okt. 6. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Terhesség előtt a kedvencem a kapros tökfőzelék volt. Hát most én rá sem bírok nézni.

Egyébként kerülöm: kóla, buggyantott tojás, nyers tej, cigifüst (na ettől van csak igazán hányingerem).

Eszem-iszom: napi 1-2 kávé sok tejjel, néha mikor megkívánom 1 dl barna sör, szalámi, erdélyi szalonna, csülkös bableves, rántotta, sült krumpli, csípős paprika, stb.

Minden, amit egyébként is ettem, és most is kívános. :)

2009. okt. 7. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!