Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Teljesen felborult az "alvásre...

Teljesen felborult az "alvásrendem". Normális ez? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Általában este 8-9 körül elalszok, aztán hajnalba 2-3 körül felkelek, egy órát fent vagyok legalább, aztán meg reggel 6-kor alig birok felkelni..
2008. jún. 19. 11:18
 1/5 A kérdező kommentje:
18 hetes vok.
2008. jún. 19. 11:18
 2/5 anonim ***** válasza:

Hát sajna normális. Annyit tehetsz, hogy megpróbálsz minden nap ugyanakkor lefeküdni, lefekvés előtt 1-2 órával már ne egyél, hallgass halk, nyugtató zenét, igyál meg egy nagy bögre langyos tejet, kérd meg a párod, hogy simogasson, mikor elalszol... Ezek jók elalvásra és megnyugtatnak, de lehet, hogy ettől függetlenül továbbra is fel fogsz ébredni. Nekem minden éjszaka pisilni kell menni, utálok felkelni miatta és néha nagyon nehezen alszom vissza. Sajna ez van. Igazítgasd meg a párnád a fejed alatt. Ha nem vagy nyugtalan, csak felébredsz, akkor a fáradtságon kívül más bajod nem lesz, csak hát jó lenne végig aludni az éjszakát.

Szólj esetleg a védőnődnek, hátha tud valami okosat mondani, tőlem mindig megkérdezi, hogy tudok-e aludni rendesen.

2008. jún. 19. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Jajj, még annyi, hogy lehet, hogy a babád nagyon aktív éjszaka és azért ébredsz fel, aztán amíg ő nem fárad el és nem akar pihizni, addig te sem tudsz. Altatót azért semmiképp ne vegyél be, próbáld meg elintézni a munkahelyeden, hogy hagy mehess be 1 órával később dolgozni. Hátha megengedik.
2008. jún. 19. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi szépen! A tejjel majd megpróbálkozom, a többi az eddigis meg volt.

A védőnős tanácsot is köszi, erre nem is gondoltam.:)

2008. jún. 19. 11:33
 5/5 anonim válasza:
Szerintem ez teljesen normális én is így voltam vele és nagyon idegesítö volt mikor nemtudtam visszaaludni.De ez egy átmeneti állapot idövel elmullik nekem is elmullot és most nyugisan alszom végig az éjszakát remélem így lesz neked is.
2008. jún. 19. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!