Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 31 hetes vagyok és nem kívánok...

31 hetes vagyok és nem kívánok enni. Lehet baj?

Figyelt kérdés
szerintem a nagy meleg az oka de elötte sem faltam. Viszont amióta terhes vagyok a húst megeszem de nem nagyon kívánom. De a gyümölcs az minden mennyiségben. Tegnap is délbe tudtam elösször enni. Baj lehet ebből? Jah és duci vagyok eléggé.
2008. jún. 19. 10:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Velem is ugyan ezek voltak 30-35 hetesen.Nem kivántam a fött kajákat,leginkább a gyümölcs és a laza ételek mentek.Állitolag nem nagy gond ezt a meleg teszi,de folyadékot igyál.Legalábbis nekem ezt mondta a doki.Most 41 hétben vagyok és megint csak a gyümölcs és a folyadék megy
2008. jún. 19. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

húú az megy rendessen iszok mint a lovak :D

Főzelékek meg a gyümölcs és a lecsó a NO1 hihetetlen.

Meg a sok vitamin amit szedek.Jó babavárást és kellemes fájdalommentes szülést üdv.

2008. jún. 19. 10:42
 3/3 anonim ***** válasza:

szia

35hetes vagyok, a múlthéten voltam teljesen étvágytalan.a vízen meg a dinnyén kívűl szinte semmi se ízlet.de engem párom nem enged az asztaltól felkellni, míg nem ettem :D( mint a gyerekeknél )

most már lehet lesznek ilyen nem evős hullámok.

boldog babavárást

2008. jún. 19. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!