Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 22 hetes vagyok és a vizsgálat...

22 hetes vagyok és a vizsgálaton a méhszájjal kacsolatban azt írták a könyvembe, hogy cg:2000, ez jó?

Figyelt kérdés
2008. jún. 19. 10:05
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
heteid alapján nem jó mert azt jelenti nyitva van.Asszem.Nem mondták,hogy pihenj?
2008. jún. 19. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Ez azt jelenti, hogy a méhszájad teljesen zárt, a méhnyakad megrövidült kicsit (2 cm, ez az első szám). Ez alapból 3. Ez attól lehet, ha pl. túl sokat ülsz. Lehet, hogy kicsit többet kellene pihizned, de ne aggódj, az eredmény teljesen jó, csak a tested jelez, hogy kicsit vegyél vissza.

Boldog babavárást.

2008. jún. 19. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Csatlakozom a második hozzászólóhoz; méhszáj zárt, de a méhnyak megrövidült! Nálam ugyanez a 24. héten következett be. A 28. hétig szigorúan kellett feküdnöm (a nap 24 órájából 23-at tuti feküdtem, a maradék 1 órában ettem vagy zuhiztam...), utána pedig maradt a sok-sok pihi. Most már 32 hetes vagyok, kihúztam...de a sétákról, vásárolgatásokról a 36. hétig le kell mondanom. Jah, és a 24. hét óta gyógyszereket kell szednem!

Próbálj minél többet feküdni, ne ücsörögj sokat és az álldogálás sem tesz jót (pl. ne vasalj), ne emelj, ne fürödj meleg vízben, inkább válaszd a zuhit! Ha érzed, hogy nem jól vagy, mindenképp menj azonnal orvoshoz! Vigyázz magadra, és nem lesz baj! Mindenképp kitartást kívánok!

2008. jún. 19. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hát én aztán már végképp nem értem a nőgyógyászokat. Nekem mindvégig 2000-es méhszáj szerepel a kiskönyvemben, ami teljesen zártat jelent, sose fektettek vele vagy egyéb más. Az orvosom mindig azt mondja, hogy teljesen zárt a méhszáj, semmi gáz nincsen, pedig 35 hetes vagyok. Tehát nem értem, hogy miért ne hívta volna fel a figyelmemet rá, hogy rövidül a méhszáj. Ez szerintem teljesen normális. Most kedden voltam nála utoljára, ismét 2000-es értéket írt, és mondta, hogy teljesen zárt vagyok, semmi gáz, nekem csak attól indulhat meg a szülés, hogy eléggé lent van a baba. De van itt az oldalon hasonló kérdés, keress rá, ott részletesen le van írva, hogy mit jelent ha 2000, 2100, 3000 stb, a méhszájad.

További szép babavárást kívánok

2008. jún. 19. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nah sziasztok közben nekem is leesett mekkora hülyeséget írtam.Az első válaszoló vagyok megkérdeztem a dokimat addig semmi gond nincsen amíg van benne 0 ezt mondta tehát ne aggódj és jó babavárást.
2008. jún. 19. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!