Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 12 hetes terhes vagyok most...

12 hetes terhes vagyok most jöttem haza a korházbol izomösszehuzódásom volt és még van is és a vérnyomásom az este rosszalkodot 110/40 volt az ájulás környékelt nagyon megijedtem. Mit tegyek ha leesik a vérnyomásom?

Figyelt kérdés
2008. jún. 19. 10:03
 1/4 anonim ***** válasza:

nem mondták, hogy kávézz, vagy teázz?

nekem alapban 95/50, de ha hirtelen lejjebb megy nagyot tudok puffanni a földig egészen..vigyázz, ha ájulnál, ne üsd meg magad..én megtanutam fejben, hogy mikor mibe kapaszkodjak mikor már nem látok, de ha van időd el kell jutni egy fotelig, vagy ágyig..napi egy hosszú,vizes kávét megengedhetsz.

2008. jún. 19. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szőlőcukor mindig legyen nálad és persze víz.És tényleg igyál meg napi 1 kávét!
2008. jún. 19. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

szia

nekem alapjáratom 90/40 körül mozog, most se megy feljebb.én is sokat ájuldozom.reggel kávéval kezdek, de nem igatán jön be.a szőlőcukor tényleg jó ,az legyen nálad mindig.

izomösszehuzódásra meg biztos írtak fel magnéziumot.

35hetes kismama,boldog babavárást

2008. jún. 19. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat a kávéval próbálkoztam de nem segít de a szölöcukrot ki fogom probálni.Nektek is fáj ilyenkor a fejetek vagy csak nekem de akkor is nagyon.
2008. jún. 19. 12:13

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!