Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A terhesség befolyásolhatja...

A terhesség befolyásolhatja azt, hogy a kismamának romlik a látása, holott ezzel nem volt problémája?

Figyelt kérdés
2007. szept. 20. 09:48
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
szerintem lehetséges de csak kis mértékben.én például csak annyit vettem észre hogy távolra nemlátom nnyira a kisebb betuket,de ha sulyosabban elkezdene romlani,habozas nelkul irany az orvos!
2007. szept. 20. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
En 11 hetes terhes vagyok es szemuveget hordok gyerekkorom ota.Az utobbi par napban en is 1 picit homalyosabban latok tavolra(akkor is amikor rajtam van a szemuveg). En is a terhessegnak tulajdonitottam ezt. Ha nem mulik el kesobb en is felkeresek egy szemeszt, szerintem tegy ugy te is.
2007. szept. 20. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia! Romolhat a látás terhesség alatt, de ha rolott szóljál a dokidnak, mert ha jól emlékszem ,bár ez attól függ mennyit romlott, oda kell figyelni rá nehogy nagyobb gond legyen belöle szülésnél(a nyomás miatt).Nem vagyok benne bizos de nem veszitel semmit ha megkérdezed.
2007. szept. 20. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!