Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szülés után mennyi idő telik...

Szülés után mennyi idő telik el mire lemegy a víz? (iszonyatosan sok víz)

Figyelt kérdés

2013. máj. 28. 18:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Akár 6-8 hét
2013. máj. 28. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nekem mire kijöttem a kórházból lement a víz!


Én terhesség alatt és után is ezt szedtem, hogy lemenjen a víz! Ez homeos szer!


[link]

2013. máj. 28. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
75%
Nekem kb. 2 hét volt (plusz 20 kiló ment le).
2013. máj. 28. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia.ÈN 23 kg-ot hìztam ( vizesedtem) . Ebből 3.6 kg a babám volt + egyèb dolog. 3-4 nappal kèsőbb már magamra sem ismertem.Először a bokacsontomon láttam hogy javulás van :-)

Szülès után azt javasolta a szülèsznőm hogy rengeteg teljes gyümilevet igyak.Attòl egyrèszt könnyebben megy le a vìz,ès a Nagy dolog is könnyebb lesz.Ha egy tanácsot elfogadsz akkor a LIDL-ös banán-alma-körte itala nagyon jò.ÈN 5 üveggel ittam meg míg bent vtam.Mondjuk nekem nemvolt ètvágyam.csupán joghurtokat ès levest ettem.

2013. máj. 28. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem 4.5. nap ment le rengeteg víz meg még utána 2-3 napig egyfolytában pisilni jártam (onnan tudom hogy szülés utáni 8 napon jutottam el a mérlegig és akkor pontosan 16 kgval voltam kevesebb és csak 3300 gramm volt a baba).

Érdekes hogy szülés utáni 1-2 napban még rosszabb lett a vizesedés és csak utána kezdett lemenni.

2013. máj. 28. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
nekem 2 hét volt kb 17 kg-nak nagy része víz volt
2013. máj. 29. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Most tartok a 37. hétnél és már 25 kg jött fel és rengeteg a víz, pedig betartok mindent, de már nem tudok mit csinálni és már nagyon rossz érzés....ezért reménykedek hamar elmúlik.

2013. máj. 30. 12:35

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!