Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mik lehetnek az okai annak,...

Mik lehetnek az okai annak, hogy az embrió megáll a fejlődésben? Vagyis, hogy nem lesz szívhangja, elhal, stb.?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy nem szabadna idegesíteni Magam, és meg is fogadtam, hogy nem böngészem a különböző történeteket, de annyi rémes sztorit olvasok, itt is, hogy állandóan felülkerekedik Bennem a félelem, és szinte rettegek, hogy Én is úgy járok, mint annyian az itt kérdezők/válaszolók közül, akiknek elhalt a babájuk, és hasonlók. Még csak 6 és fél hetes vagyok, de már teljesen rajtam van a para, hogy nem lesz szívhangja az Én babámnak sem, és ilyesmik....
2008. jún. 18. 20:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Legtöbbször nem tudják megmondani az okot. Lehet, hogy valami genetikai összeférhetetlenség van, és a természet így szelektál.
2008. jún. 18. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Igen, ez a temreszetes szelekcio. Altalaban a beteg babakkal tortenik meg :(

De ezen ne idegeld magad, mert a stressz sem tesz jot!

Bizz a picikedben :)

27 hetes kismami

2008. jún. 18. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a bíztatást, csak azzal tudom nyugtatni Magam, hogy végülis semmit nem tudok tenni ellene, ha baj van, de természetesen nagyon bízom a bébimben, hogy Ő teljesen rendben van!
2008. jún. 18. 21:21
 4/5 anonim ***** válasza:

nekem elhalt egy babám 8hetesen azt mondták beteg lett volna.De mi az orvosommal kiderítettük,hogy a sárgatest hormon kevés és írt egy duphaston nevű gyógyszert a második baba sikerült kopp-kopp :D

most 31 hetesek vagyunk.A pozitív hozzáállás a titok nyitja ne gondolkozz butaságokon VELED NEM LEHET BAJ

jó babavárást

2008. jún. 19. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, így lesz, Velem nem lesz baj! :-)
2008. jún. 19. 09:02

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!