Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma nagyon sokat keményedett a...

Ma nagyon sokat keményedett a hasam front, vagy szűlni fogunk?

Figyelt kérdés
40.ik hetembe vagyok bár konkrétan csak pénteken töltöm. Idáig mindig játszott velem a sok fájás.. olyan is volt már hogy 4 órán keresztül fájt kisebb nagyobb megszakításokkal.. és most meg egész nap sokat... már nem tudom milyen jelnek higgyek. Tudom hogy front is van, meg telihold is.. de idáig ha front is volt nem fájdogáltam ennyit. Ma voltam ctg-n és az is elég hegyvidékes volt.
2008. jún. 18. 20:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia. Szerintem ma a front befolyásol bennünket, bár én még csak 36 hetes vagyok, de ma nekem is többet keményedett a hasam és a leányzóm is nyugtalanabb volt. De mivel Te a 40 hétben vagy és azt meg statisztikák igazolják, hogy a frontok hatására több baba születik, szerintem pakold össze a holmidat, hogyha indulni kell kész legyél.
2008. jún. 18. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia!Én mára vagyok kiírva és reménykedtem is a frontban meg a teliholdban.Tegnap 3 órán át keményedtem 12 percenként,de elmúlt sajnos.Ma 5 percenként,de csak4 alkalommal.Ha túl vagy a melegvizes fürdőn és még mindig jósolgatsz,akkor talán eljött a ti időtök.Sok már nincs vissza az biztos.Én megpróbálom úgy felfogni,hogy addig még élvezem ahogy bennem mozog.Hiányozni fog az érzés szülés után az biztos.Persze közben alig várom,hogy meglegyen.:)Kellemes utolsó pocakos órákat (napokat) Neked!:)
2008. jún. 18. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia! Hát pont ezen gondolkodom én is. Én napok óta fájogatok egész napokat, csak össze-vissza, hol 10 percenként, hogy 5, hol 20... Tudja a jó ég, mi a helyzet. Most is fájásra ébredtem ezelőtt egy órával, azóta is vannak, csak nem valami erősek. Viszont folyton azt érzem, hogy wc-re kell menni, de ha megyek, nem jön semmi. Két nappal ezelőtt egyujjnyira voltam nyitva és azt mondták, jól fel van puhulva a méhszájam, lehet hamarosan baba, de az is lehet, hogy kihúzzuk még egy darabig. Szóval én is szeretném tudni, hogy a front, a hold, vagy mi játszik velem, velünk.:-)

Minden jót neked, könnyű szülést, ha ez már az!:-)

2008. jún. 19. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!