Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 23hkm vagyok foleg reggelente...

23hkm vagyok foleg reggelente nagyon osszehuzza gorcs a vadlimat? Ez mitol van? Nektek van ilyen, mit tesztek ellene? Szulesnel is elofordulhat meg comb felett is?

Figyelt kérdés
2013. máj. 24. 19:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Magnézium hiány
2013. máj. 24. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
én is igy voltam, mióta szedem a magnéziumot megszünt...:)
2013. máj. 24. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mg hiany. Szülésemnél is volt, ilyenkor vissza kell feszíteni a lábfejet. Magnerotot szedj.
2013. máj. 24. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Valószínű, hogy magnézium hiány. Ekkoriban nekem is volt, és elkezdtem kicsivel több magnéziumot szedni, rögtön megszűnt. Igazából mellékes, hogy milyen félét szedsz, nekem a mezei DM-es Das gesunde plus-os magnézium is bevált, 1300 Ft körül volt 300 db. A 18 héten vettem kb., és most, a 28. héten is van még belőle. Vagy a patikában lehet kapni 50 ill. 30 db magnéziumot, illetve külön MagneB6-ot (nekem van a terhesvitaminban B6 vitamin, így külön nem szedek a magnéziumhoz B6 vitamint. Egyébként a felszívódását segíti elő.)


28 hkm

2013. máj. 24. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem még napi 1000mg magnézium mellett is néha be akar görcsölni a vádlim. De olyankor kicsit még emelek az adagon.

Egyébként nem mindegy, hogy milyen magnéziumot szedsz. A magnézium-oxid szívódik fel a legrosszabb hatásfokkal. Vagyis amiben ez van, azt nem éri meg megvenni, mert szinte a pénzkidobással ér fel.

2013. máj. 25. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy olvastam, hogy magnézium és kálcium hiány. Én mióta szedem a magnézium mellé a kálciumot is azóta nem görcsöl.
2013. máj. 25. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A mganezium melett figyelj oda a folyadek fogyasztasara,a napi ket liter legyen meg,az is felelos a gorcsokert.Nekem is van es iszonyatosan tud fajni,harom napig izomlazam van utana
2013. máj. 26. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!