Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tegnap uh-tak, és mondta a...

Tegnap uh-tak, és mondta a doki hogy van egy kis szövet darab a babán kivül bennem. Mi az? Mitől lehet?

Figyelt kérdés
Nem az én dokim volt , és még letámadtok kérdeztem hogy mi az de csak annyit mondott nem kell vele foglalkozni , nem gáz, de akkor is mitől lehet? köszi előre is
2013. máj. 24. 16:31
 1/2 anonim ***** válasza:
MI AZ HOGY NEM KELL VELE FOGLALKOZNI? LEHET, HOGY NEM PROBLÉMA, DE ELMAGYARÁZHATTA VOLNA, HOGY MITŐL VAN! NEM ÉRTEM AZ ILYEN DOKIKAT! VAN SAJÁT DOKID? HÍVD FEL! VAGY A VÉDŐNŐDET!
2013. máj. 27. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
tudom elég gáz dokik vannak, védőnő nem tudta mi lehet , azt mondta valószínű ikrek lettek volna és az egyik oda betokosodott:-(((( de nem okozhat már bajt a babámnak , dokimhoz holnap megyek.
2013. máj. 27. 12:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!