Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 35 hetes babás vagyok,2-3...

35 hetes babás vagyok,2-3 napja elég furán érzem magam. Rengeteget alszom, nincs sok erőm. Az ülés nagyon kényelmetlen lett hirtelen, és a pocakom alja is fájdogál. Ez vmi jel a továbbiakról?

Figyelt kérdés
2008. jún. 18. 14:03
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia!Ez természetes dolog,hogy így érzed magad nagy tehert cipelsz.Pihenj sokat josló fájásaid vannak.Sok sikert a babádhoz!
2008. jún. 18. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is sokat alszok,igaz éjjel kevesebbet.teljesen felborult a bioritmusom és nappal rengeteget alszok,de kívánom is.Amúgy nekem is fája hasam,mondjuk nekem izomlazítót kell szedjek és ez segít,de lassan el kell hagyjam.Nekem az ülés akkor kényelmetlen ha kemény felületre ülök.akkor szinte fáj.36hetes kismama

2008. jún. 18. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!