Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha még csak próbálkozunk a...

Ha még csak próbálkozunk a babával, szoláriumozhatok? Nem lenne gond, ha később kiderülne, hogy teherbe estem?

Figyelt kérdés

2013. máj. 22. 23:20
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Mi a fenének szolizol? Nem süt eleget a nap??
2013. máj. 22. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
a melóhelyen nem,de amúgy használható válaszokat szeretnék kérni,köszönöm!
2013. máj. 22. 23:35
 3/8 anonim válasza:
Amennyiben nem viszed túlzásba, nem. Ha pedig terhességre derül fény, hagyd abba. Ekkor se nevezhető károsnak, de a nagy meleg nem tesz túl jót.
2013. máj. 22. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Mármint nem lenne gond.
2013. máj. 22. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
en semmi penzert nem mennek szoliba, ugy foleg nem, ha tudnam, hogy babat akarok... szerintem keruld
2013. máj. 23. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én heti kétszer jártam szoliba,9 percekre.

Ezért senki nem szólhatja le az ember lányát,mindenkinek a saját döntése.

Aztán több,mint egy hete megtudtam,hogy terhes vagyok,azóta nem voltam és nem is megyek. Vérbőséget és ezzel együtt vetélést okozhat,nem ajánlják.Ahogyan a túlzott napozást sem.


Én nem kockáztatok.

2013. máj. 23. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
ha jó bent a ventillátor ritkán semmi baj nincs vele, főleg az elején.
2013. máj. 23. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ma voltam ( amúgy hozzáteszem tavaly augusztus óta először 6 percre) és majdnem kifújt a ventillátor.Még most elmegyek ebben a hónapban,mert szerintem lekéstük a peteérést és következő ciklusban már nem megyek többet!
2013. máj. 23. 22:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!