Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Használ, használt-e valaki...

Használ, használt-e valaki utrogestan helyett women's creame-t terhesség megtartására progi hiány esetén? Bevált?

Figyelt kérdés
2013. máj. 22. 19:01
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Én használtam, de én már a gyermektervezést megelőzőleg 1 éve használtam, ahogyan megismertem. Mer nem csak erre való. Na mindegy is, szal én kenetem már 1 éve amikor eldöntöttük, h gyermeket szeretnénk. Azonnal összejött. Ami nagyon fontos(!!!!) : Ha használod, a 12 hét letelte után hagyd abba!!! Előbb ne! Utána szép fokozatosan. (én 1 hét alatt hagytam el).


30hkm

2013. máj. 22. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én használtam...nem csak azért kezdtem el, mert babát szerettünk volna, hanem, mert hullott a hajam, szörnyű állapotban voltak a körmeim stb 1 hónap kenegetés után összejött a baba...:D Aztán a 14. hétig kentem, mert ekkor kezd el termelődni a progeszteron...Teljesen problémamentes első 14 hetem volt...:) Mindenkinek csak ajánlani tudom a készítményt, nekem egy természetgyógyász adta...:)
2013. máj. 22. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ja még annyi, hogy elmúlt a hajhullásom, és megerősödtek a körmeim, pedig előtte rengeteg mindent kipróbáltam, de nem használt...(előző voltam)
2013. máj. 22. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Sziasztok! Nekem a kettőt együtt kell használnom, 2*1 nyomás krémet, és 2*2 Hüvelygolyót.

Szépen lassan rendbe tette a hormonjaimat, és a hajamon is látok változást, nekem a körmöm most is nagyon vékony :-)

Egyébként imádom, csak ne lenne ilyen drága.... :-)

2013. máj. 29. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!