Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kb.5 hetes vagyok, tegnap...

Kb.5 hetes vagyok, tegnap voltam uh-n és az orvos nem látott semmit? Ettől még lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Van két pozitív tesztem és az uh-n megvastagodott nyálkahártyát már látott. Ma elküldött vérvételre és most azon stresszelek, hogy a vércsoport eredményét kiküldik a központi vérellátóba (vagy hová). Ez a védőnőt jelenti? Mert akkor egyből kiderül, hogy terhes vagyok, pedig még én sem tudom. Vagy el lehet ennek az eredményét kérni, hogy ne küldjék ki? És ha kiküldik, akkor ráírják a papírra, hogy mi miatt kellett megnézni?
2008. jún. 18. 11:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Persze. Én is igy voltam. Várj 2-3 hetet. Én most 7 hetes vagyok. Ne aggodj. Minden jót!
2008. jún. 18. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia.Azért mert még nem látott az orvos semmit, lehetsz még terhes.Én is így voltam,megvettem a tesztett, mégsem láttak semmit. Aztán jött a vérvétel mert azzal biztossan meglehetett állapítani, hogy terhes vagy...Arról,én nem tudok, hogy a vércsoport eredményedet kiküldik, sőt arról sem, hogy a véreredményedet, azt mindig az orvos kapja elöször a kezébe, és te tőle kapod meg.A védőnő pedig nem jelent, és nem küld ki semmit ameddig te nem voltál nála, ill az orvos nem utasított hozzá.
2008. jún. 18. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

ott is a baba csak pici a petezsák. Egy -két hét és látszódni fog. Remélem visszarandelt a doki.

A vércsoport eredményt akkor szokták vérellátóba küldeni, ha vért kell kapnod vagy adnod, vagy fennál a lehetősége..azon a papíron véletlenül sem szerepel, hogy terhes vagy .

Most még valószínü kis felritkult területet vehetett észre a doki, ahol majd a beágyazodás lesz, vagy volt.

A védőnő pedig csak tőled tudhatja meg , neki nem küldenek semmilyen papírt rólad.

2008. jún. 18. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
én tegnap töltötem a 6hetet ma voltam ultrahangon a petezsák látszodik de szivhang még nincs,ne aggodj,mikor volt meg utoljára?nekem május 7.
2008. jún. 18. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Kicsit megnyugodtam. Igen, visszarendelt a doki. Két-három hét múlva akar ultrahangot, addig vérvétellel hcg-t akar nézni. Utolsó válaszolónak: május 13-án volt utoljára.
2008. jún. 18. 14:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!