Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek? Libero 2-es...

Szerintetek? Libero 2-es pelenka kezdésnek?

Figyelt kérdés
Vettem már egy csomag Pampers Premium care newborn pelenkát, de nem nagyon akarok sokat venni újszülöttből, és ki akarok próbálni más fajtát is. Szerintetek ha veszek egy Libero 2es méretet (3-6kg), akkor az nagyon nagy lesz rá, mire kifogy a Pampers??

2013. máj. 21. 15:49
 1/9 A kérdező kommentje:
Lemaradt, hogy várhatóan 1-2héttel korábban születik majd, 2800g körül.
2013. máj. 21. 15:52
 2/9 anonim ***** válasza:
Itt a kórházban pont a libero 2-est adják a babáknak. Szerintem 3 kg-tól már jó.
2013. máj. 21. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Miért nem akarsz newbornt használni?
2013. máj. 21. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
ahol én szültem,abban a kórházban is kettest adnak. eyébként ha nagy lenne,veszel más fajta egyest,ahogy írtad is h szeretnél, a 2es nmeg nem fog megromlani.
2013. máj. 21. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem az h nem akarok, csak nem tudom, hogy melyik fog jobban bejönni nekünk, ezért akarok venni 1 liberot is, aztán majd elválik. Libero newbornt meg azért nem akarok, mert mire elhasználjuk a pamperst, lehet h kelleni fog belőle 2-es méret.
2013. máj. 21. 16:22
 6/9 anonim ***** válasza:

Megmondom őszintén a Fiam nagy baba volt. 3800gr. és 52cm-er, de 3 hétig nagy volt rá a Pampers és a Libero New Born pelusa. Én (a kezdeti szerencsétlenkedések stb.) az első 1 hónapban 3 csomag pelust használtam el :)

Aztán utána abból éltem amiket kaptam. (pelenkatortának stb. ) Így ki tudtam próbálni egy csomó félét.

2013. máj. 21. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Kisfiam 3750grammal született. Nagy volt rá a 2es pelus. Már elhasználtunk 1 csomag pampers és 1 csomag libero 1est és most fogy a háppy is, szintén 1es méretbben. Szerintem nyugodtan vehetsz más márkából is 1es méretet.
2013. máj. 21. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Az én kisfiam 2700 g-mal született, és én sima Pampers newborn-t (43db-os) vettem neki. És 2580-nal engedtek ki a kórházból. Ezt kalkuláld bele te is!

Kb 1 hétig volt elég 1 csomag pelenka.

És 3 hetesen érte el a 3 kilót.

Amúgy a newborn 2-5 kg-ig van, úgyhogy egy jó ideig elég lesz neki.

És most vettem Premium Pamperst (kuponnal), de szerintem jobb a sima (zöld csomagolású) Pampers.

2013. máj. 21. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek. Akkor veszek én is még egy 1-es méretet, meg egy kettest is, aztán majd elfogynak :)
2013. máj. 21. 19:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!