Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek ha már 4x megmondt...

Szerintetek ha már 4x megmondták UH-n, hogy kislány akkor tuti?

Figyelt kérdés

Elsőnek 15 hetesen

Másodiknak 19 hetesen

Harmadiknak genetikain

Negyediknek 20 hetesen


2 genetikain voltam...AFP miatt.

Kislányt momdtak, nagyon nagyn örülünk:) persze a kisfiú is ekkora örömet okozott volna:)


Már van kiságy (rózsaszín) babakocsi(rózsaszín), no meg a ruhácskák:))


2013. máj. 20. 10:35
 1/9 A kérdező kommentje:
22 hetes vagyok:)
2013. máj. 20. 10:36
 2/9 anonim ***** válasza:

Szerintem biztos:)

Gratulálok!

2013. máj. 20. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 petera6 ***** válasza:
Volt közte 3D-4D-s felvétel, szonográfussal vagy minden alkalommal nőgyógyász állapította meg a nemet?
2013. máj. 20. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100 csak akkor lesz,ha kibújik és a saját szemeddel látod! biztos te is olvastál már több példát is arra,hogy végig x-et mondtak,aztán y lett.
2013. máj. 20. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm:)


A első 4D volt 15 hetesen, a második sima 2D nőgyógyásszal,

A harmadik genetikai 3D vel, és a 4. 4Dvel :)

2013. máj. 20. 10:40
 6/9 petera6 ***** válasza:

Akkor azért ajánlhatok egy 99%-ot neked :D


Saját statisztikám szerint azoknak derül ki a vége felé, hogy elrontották a nemet, ahol leginkább a nőgyógyász állapította meg vagy csak a 12. héten mondtak rosszat, a következő uh-n már kiderült az igazság.


Nekünk a 12, 16, 18, 20. héten mondtak lányt, csak a 20. heti volt nőgyógyász, a többi szonográfusok, különböző gépekkel. Szinte ember nincs, aki nem kezdett el kötözködni, hogy ennél-annál is elrontották. De minden esetben kiderült, hogy csak tipp volt igazából vagy mindig ugyanaz a doki mondta, vagy egyéb tök egyszerű magyarázat, hogy miért is láttak mást.


Az egyik szonográfus magyarázta el, hogy ők speciálisan csak az uh-kal foglalkoznak, és mivel sok szülőt a nem is érdekli, így ők kitanulták a különbségek felismerését. Viszont a dokik legfőképpen a baba és a mama egészségére, a terhesség lefolyására figyelnek, és nem annyira érdekli úgymond őket, hogy milyen nemű a baba (ez igaz a magánorvosokra is).


Férjem ebben a percben is a babaszobát festi :) Az ugyan nem lesz rózsaszínű, de a ruhák...nagy gázban leszünk, ha mégis fiú lesz :D (Persze amúgy az sem lenne baj :) )


22hkm

2013. máj. 20. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Szia a Petera:)


Köszönöm a választ:)

Igen, nálunk is érdekes llenne ha kisfiú lenne:)

De mi úgy vagyunk ezzel hogy, egyszer sem mondtak kisfiút, főleg ebből csak egy volt nőgyógyász, és az is a magándokim:)

Igen mi is rózsaszínben utazunk:) bár a szoba nálunk sem lesz rózsaszín, mert egyelőre egy szobánk lesz a babával:) jó tágas szoba az tény, de majd idővel lesz saját is!


Egyébként iszonyat hó a babágyat összetenni, egész nap azt nézegetem, aztán elkezd rúgdosni akkor meg megőrülök, hogy mikor lesz már itt a nagy nap:)


Gratulálok neked/nektek!:))

2013. máj. 20. 11:03
 8/9 petera6 ***** válasza:

Köszi :)


A mi kiságyunk jövő héten érkezik, de még kell a padlószőnyeg is, ami szintén csak jövő hétre lesz meg. Viszont a babakocsit és hordozót már nézegethetem :)


Nektek is minden jót a kislányotokhoz!

2013. máj. 20. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Sziasztok! Nálam 3uh-s vizsgálaton mondtak kislányt. A 4d-sen sajnos túl késön voltunk így ott semmit nem láttak. Örültünk mint majoma farkának :) Vártuk drága kicsi Lucánk érkezését.Narancssárga szoba,rózsaszín kiságy,sok sok rózsaszín ruha!Császárral szültem,amikor a doki kiemelte a pocakomból a küvetkezőt közölte:Gratulálok kisfiú! :)

Nem ijesztegetni akarlak,csak azért írtam le a történetem mert akad ilyen is! :) De ha két 4d-s uh-on is azt mondták kislány,akkor 99% hogy az! 100% csak akkor lesz ha kibújuk a lurkó! Boldog babavárást és könnyű szülést kívánok! 2gyermekes 9 hkm

2013. máj. 20. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!