Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 12 hetesen azt mondták, hogy...

12 hetesen azt mondták, hogy 100 százalékra kislány?

Figyelt kérdés
Mennyire lehet tuti? Lehet belőle még kisfiú?A hölgy szerint ez nem fog változni
2013. máj. 13. 23:00
1 2
 1/13 Kerria ***** válasza:
72%
a kisfiú a kérdéses, a kislány általában tuti. Hacsak be nem nézett valamit a szonográfus :)
2013. máj. 13. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 15 hetesen mondták, hogy lányka:)

Azóta is megerősítették 4x,hogy kislány:)

20+3hkm

2013. máj. 13. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Az elsőnél voltunk 4D-n a 12.héten. Nekünk is 100%-ra mondták, hogy kislány. Mutatta a szonográfus a 3 csíkot is. Ma már 3,5 éves nagylány.
2013. máj. 13. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Te aztán szerencsés vagy,hogy már12-hetesen azt mondták,hogy 100% hogy kislány gratulálok.Nekem a 32-hétig semmit sem tudtak mondani mert egyszerüen mindig takarásban volt de kislány lett.
2013. máj. 14. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 petera6 ***** válasza:

Pontosan így történt nekünk is. 12. héten egyáltalán nem tippnek mondta a szonográfus, hogy lány. Azóta 3x erősítették meg. 21. héten vagyok.


Biztos van olyan, hogy eltévesztik, rosszul látják, stb. De azért egy jó szonográfus, jó uh géppel megmondja szerintem tutira. Nekünk az egyik 4d-s központban mesélt erről a szonográfus, hogy ők nagyon sok uh-t néznek naponta, tényleg képzettek ebben a dologban. A nőgyógyász viszont leginkább az anya és a baba egészségével van elfoglalva, és másodlagos a baba neme. Ezért ők úgymond többször tévesztenek ebben, mert a kismamák sokszor kicsikarják a tippet is belőlük..ami viszont tipp, nem 100% :)

2013. máj. 14. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Így jártam az első gyereknél én is.

Mondta a doki, 100%-ra biztos a neme, szeretném-e tudni.

Azt mondta, lány.

A 18. héten, és utána végig pedig fiút mondtak...

A második terhességemnél szerencsére nem látszódott, és nem akartak tippelni...

2013. máj. 14. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

14 hetesen mondta meg egy jó szonográfus 4D UH-on, hogy fiam lesz.

Ugyanazon a terhességi héten, ugyanő mondta 100%-ra a lányomat is.

A fiam tényleg fiú, a lányom meg majd kiderül novemberben. :)

Szerintem ne vedd 100%-ra, de veheted mondjuk 85-re. :)

2013. máj. 14. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Tegnap is írtam egy ilyen kérdéshez:)) nekem is megmondták 13 hetesen tutira hogy kislány és azóta sem változott, minden héten voltam sajnos mostanában egy probléma miatt uh-n és 3 orvos mondta egymástól függetlenül hogy ugye tudjuk hogy lány:)

Az egyik az nagyon aranyos volt mert nem kérdezte hogy tudjuk e vagy akarjuk e tudni csak így elszólta magát hogy anyuka, tessék megbeszélni ezzel a kislánnyal hogy kapaszkodjon jól :)) És akkor is rákérdeztem hogy miért, tuti kislány? És mondta hogy igen. 16 hetes vagyok.

2013. máj. 14. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Kedves 6-os válaszoló végül fiad vagy lányod lett?
2013. máj. 14. 09:50
 10/13 A kérdező kommentje:
Köszi,hogy írtatok:-))
2013. máj. 14. 10:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!