Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Minden rendben, nincs okom...

Minden rendben, nincs okom aggódni?

Figyelt kérdés
5hetesen uh-n nemlátszott a pici,csütörtökön voltam dokinál,megvizsgált,nemmondta h baj lenne.uh-t csak jún 6.-án csinál.fájdogál a hasam estére,mintha meg akarna jönni!Ma 6hét és 3naposak vagyunk.
2013. máj. 18. 20:27
 1/2 anonim ***** válasza:

nyugi nincs baj még nagyon picike :) majd ha mész vissza akkor már látszódni fog :) am a hasad h görcsöl az is normális nekem is nagyon sokáig fájdogált sőt pár hónap elteltével mikor eljött az az időpont amikor meg kellett volna jönnie jöttek a kis görcsök... :)

3hós lányom van :)

2013. máj. 18. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Oh, ne aggódj, ez pont így normális. 5. héten lényeges dolgot még nem látni, általában véve felritkulást, vastag méhnyálkahártyát, bizonytalan petezsákot netán. Azzal sincs baj, hogy ez a "mindjárt megjön"-érzést érzed. Ez is természetes, a nők 90%-a tapasztalja terhesség esetén. Nekem kb. 15. hétig jelen volt, mi több! Minden esedékes mensesnél jobban feszített a hasam. Aztán elmúlt. Ez normális, mivel a szervezeted úgymond még emlékszik arra, hogy meg kéne jönnie, de ugye már nem fog, hormonális okok miatt, és ezt szoknia kell a szervezetnek.

Gratulálok egyébként!


27 hkm

2013. máj. 18. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!